Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most mi van Rhaegal-al és...

Shofia kérdése:

Most mi van Rhaegal-al és Viserion-nal? (Trónok harca)

Figyelt kérdés
Daenerys bezárta őket, és most ott rohadnak meg? Még mindig nem bánták őt a sárkányok, simán levehetné a láncokat! És egyébként is csak Drogon ölt, és ők ketten soha! Értem én hogy Drogon elszökött, de szerintem pont őket kettőjüket nem kellett volna bezárni. Szóval ők most már ott maradnak, még meg nem döglenek?

2016. febr. 23. 16:20
 1/8 ciccca baba ***** válasza:
60%

a könyvet olvastad? szerintem simán megéri

amúgy szerintem azért mert biztosra akar menni és ha nem tenné meg a népe fellázadna és neki nagyon sokat számít az, hogy a népének ne legyen semmi baja

2016. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A sorozatból már így is sok dolgot kihagytak és nem tudom hogyan fogják ezt megoldani, de eredetileg a könyvben úgy volt,hogy:


Röviden: elszabadulnak a sárkányok.


Hosszabban: Danyt és Viseryst anno Willem Darry szöktette meg Westerosról. Később Doran és Oberyn Martell alkut kötött vele, ami arról szólt,hogy ha Viserys gyűjt magának és sereget és visszamegy Westerosra, akkor a Martellek mellé állnak, Ariannét (Doran lánya) feleségül adják hozzá, lázadást szítanak és visszaszerzik a trónt.

Mivel Viserys meghalt, ezért Doran elküldte az idősebb fiát, Quentynt Essosra,hogy kérje meg Dany kezét és térjenek vissza együtt Westerosra. Quentyn odament, de elkésett, mert Dany elígérte magát Hizdahrnak. Quentyn lepaktált egy zsoldos sereggel, belopóztak a sárkányokhoz és elakarták lopni őket,mert Quentyn azáltal akarta bizonyítani Danynek az eltökéltségét,hogy megszelídíti a sárkányokat. Rhaegal összeégette őt, majd mindkét sárkány elszabadult, és bevették magukat 1-1 piramisba Meereenben. Quentyn pedig -valszeg- belehalt az égési sérülésekbe.

2016. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem öltek? Dany rászoktatta őket az emberhúsra.

https://www.youtube.com/watch?v=ptUEesEHNOk


És Danyt már megtámadták egyszer.


Drogon ha ölt meg, csak "véltlenül", mivel a birkákra vadászott.

Rhaegal és Viserion ellenben rohadt agresszívak. Főleg a leláncolás miatt. Dany nagyon rossz állattartó.

2016. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3as, igen igen, tudom hogy mit tett Dany, és mostmár milyenek a sárkányok, de szerintem nem kellett volna bezárni őket, mert az elött nem csináltak semmit (a film szerint, a könyvet nem ovastam)
2016. febr. 27. 14:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Dísznek jók, amúgy a történetet tekintve nem sokat csinálnak, csak néha repkednek meg megesznek valakit. Amúgy valószínűleg meg fognak halni, hacsak nem hiszel az internetes elméletgyárosoknak, hogy majd Tyrion és Jon fogják megülni őket. Martin direkt azért tér ki olyan sokszor Aegon hódítására, hogy párhuzamba helyezze Dany végzetével, hisz ő is 3 sárkánnyal ment át zúzni Westerosba, épp ezért mindenki arra számít, hogy majd Dany is ezt fogja csinálni, de Martin nem arról híres, hogy kiszámítható és klisés történetet alkot, pont az a lényeg, hogy Dany is elhiggye, hogy neki ezt kell tennie, hogy aztán elbukhasson. A 3 sárkány is ennek a szimbóluma és, mivel valószínűleg Dany sose fogja azt tenni, amit Aegon, így esélyes, hogy a sárkányok közül csak Drogon marad életben, a másik kettő pedig meghal vagy eltűnik. Dany végzete nem az, hogy hódítson és uralkodjon, hisz bebizonyította, hogy egyikhez se ért, egy várost se képes megtartani, nem ért a politikához, elvégre csak egy idealista gyerek, ilyetén módon pedig a sárkányai dolga nem a hódítás lesz, hanem valami más, talán majd elmennek verekedni a Másokkal, de, hogy a hátukon fog berepülni Királyvárba és majd általuk ül a trónra az nem túl valószínű.
2016. márc. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5. Euron is "ellophatja" őket, hiszen hozzá van kötve vérrel a sárkánykürthöz. Ha pedig megszerzi a sárkányokat, akkor komoly gondokat okozhat még Westeroson és Danynek is.


Egyébként ha jól tudom, eredetileg Dany sztorija sárkányok nélkül futott volna. A kiadója tanácsára írta bele ezt a három sárkányt. Ez már csak azért is érdekes, mert akkor ez szerint a végjáték Dany három sárkánya nélkül is végbemehet. :D

2016. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát az alapelgondolás az teljesen más volt, szóval arra nincs mit alapozni.
2016. márc. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" Dany nagyon rossz állattartó. " :DDDDDD



h h nem lettek volna sarkanyok? mikor mondta?

2016. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!