Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen mesét ajánlotok egy 13...

Milyen mesét ajánlotok egy 13 éves fiúnak? Az animé nem az én oldalam ilyen family guy-hoz hasonló lehetne jó.

Figyelt kérdés

2016. febr. 27. 00:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Amerikai fater
2016. febr. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Amerikai magyarul nem anime...


South Park meg az Archer a legjobb. Esetleg Moonbeam City

2016. febr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kicsit más tészta, de az Adventure Time és a Gravity Falls is remek.
2016. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az advemture timeot jó-jó láttam már mind a gravity fallsból már kinőttem. Szerbiában èlek( nem kell szerb szinkronosat mondani) ugyhogy az amerikai fatert nem engedy nézni.A south parkot meg tiltsák a szüleim mert túl sokat káromkodnak benne.
2016. febr. 28. 09:26
 5/16 anonim ***** válasza:
Szüleidnek mond meg hogy buták, a South Park egy elég erős társadalomkritika. Káromkodni pedig az iskolába is szoktak, ennyi erővel oda miért engednek?
2016. febr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Magyarázd meg nekik utolsó mert tavaj amikor néztem 1 hétre eltiltottak a mobilomtól.
2016. febr. 28. 11:45
 7/16 anonim ***** válasza:
Az RTL Klub meg a TV2, meg úgy egyáltalán a magyar TV csatornák jóval károsabbak mint a South Park káromkodásai.
2016. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az lehet de ha ismernéd a szüleim... Apámmal amikor vitatkozok ès belássa hogy nekem van igazam akkor megváltozik az arca de még mimdog érvel maga mellett.
2016. febr. 28. 14:41
 9/16 anonim ***** válasza:
xD Érdekes szüleid vannak. Szar tinédzser korod lesz. :D
2016. febr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Már szar,a kiszemeltemmel sem tudok beszélni facebookon mert ha megjallja hogy pittyeg a telefonpm akkor ha nincs nálam akkor felpattan és rohan hogy idehozza és közbe megnézi hogy ki és mit írt, ha meg nálam van akkor kérdezgeti. Sokszor csak ugy mondja hogy adjam neki oda a telefonom, pár percig átkutatja aztán leteszi. Ha meg le van zárolva akkor meg + el is veszi a telom pár napra.
2016. febr. 28. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!