Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki nézi az Oscart?

Ki nézi az Oscart?

Figyelt kérdés
Az eddigi nyertesek azok voltak, akikre számítottatok?

2016. febr. 29. 04:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nézem :) Igen, nagyjából.
2016. febr. 29. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyjából:) és DiCaprio végre elvihette az aranyszobrocskát!:)
2016. febr. 29. 08:46
 3/7 anonim ***** válasza:
rendes alig hittem el hogy leo végre megkapta xd
2016. febr. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 San Bernardo ***** válasza:
Hidd el, hogy van akit ez érdekel élőben. Ahogy sporteseményekre összegyűlhetnek emberek hogy közösen nézzék az éjszakai döntőket (hasonló lesz majd a riói olimpián), miért ne gyűlhetnének össze, maradhatnának fenn a filmőrültek is (én is). Van aki a focit szereti, van aki a filmeket. Van aki mindkettőt. Nincs ezzel semmi baj szerintem.
2016. márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 San Bernardo ***** válasza:

Bocs, kicsit félreértettem a kérdésedet, azt hittem, csodálkozva kérdezed, ki néz egyáltalán ilyet (volt már ilyen kérdés is), elnézést kérek.

Másik válaszom:

Igen, nagyjából bejöttek a papírformák.

Az egyik viszonylag megbízható online filmes lapon (metacritic) végig lehetett szavazni (a regisztráltaknak) mint egy fogadóirodában, hogy ki fogja kapni ezt vagy azt, és eszerint változtak az odds-ok, esélyek (nem pont az mint a valószínűség, de összefüggenek). Eszereint bejöttek az előzetes esélyek a Saulra (toronymgasan vezetett), és Leora (majdnem 100 százalékos eséllyel jósolták, illetve 1:15 odds-szal, ami azt jelenti hogy 15 dollárra csak 1-et fizet ha nyer, tehát a vesztési esély szint semmi), bejött a női főszereplő is, a női mellékszereplő is, az operatőr is, Stallone ugyan vezetett, de nem sokkal, ő nem jött be a metacritic előrejelzései szerint, és hasonlóan a "legjobb film" is necces volt, mert a Visszatérő vezetett kis különbséggel, nem kapta meg. A nagy különbségű előrejelzések mind bejöttek. A technikai díjaknál volt váratlan kicsit a Mad Max sok díja, bár várható volt hogy mindenféle ilyesmit kap, mert a rendező jó marketinggel elmondta előre, hogy a lehető legkevesebb CGI-t fog alkalmazni, majdnem minden reál díszlet és jelmez lesz, amit mostanában a CGI korában értékel a szakma. Tehát alapvetően bejöttek az előrejelzések.

2016. márc. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem azért írtam ki:)

Lehet, hogy nem vetted észre, de hétfő hajnali négykor írtam ki, mikor még javában ment az Oscar:)

Én Stallonen nem lepődtem meg, örültem is, hogy Mark Rylance kapta (neki "szurkoltam")

2016. márc. 1. 17:43
 7/7 San Bernardo ***** válasza:

Bocs, hogy elsőre felületesen olvastam.

Stallone nem is annyira meglepő volt, az előrejelzések inkább a Visszatérő elsöprő győzelmét jósolták (jó, az öt "király" díjból azért megnyert hármat), de a Mad Max helyzete is furcsa volt, mert ott rezgett a léc az Arany Málnánál is, hogy jelöljék-e, sokan csak technikai játékként tekintik, cselekménye gyakorlatilag nincs, csak látvány. Én minden filmre kíváncsi vagyok, de különösen az "európaibb" stílusúakra, a Nagy dobásra, a Szobára, a Kémek hídjára, és persze a fődíj nyertes Spotlight-ra. Az akció- és látványfilmek engem kissé hidegen hagynak, dehát ízlések és pofonok.

2016. márc. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!