Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Üdv. Egy filmet keresek igaz...

Alexa1026 kérdése:

Üdv. Egy filmet keresek igaz elég régen láttam és csak halványan emlékszem egy két részre nagyon örülnék neki ha tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Egy szegény családról van szó az az apáról és fiáról azt hiszem hogy kínaiak. Az apa elment a szemétdombra és ott talált egy olyan dolgot ami szerintem földön kívüli lehetett. és kis fiú játszott vele. Ez a kis fiu iskolába járt és ott állandóan cikizték. A tanitó nénije próbált neki segíteni. A vége az az volt hogy az apa nem emlékszem hogy hol de meghalt és az a kis lény vagy mi ujra élesztette. és uttána sok ilyen kis valami lett a földön. Nem tudom hogy ez mennyire lesz elég remélem tudtok nekem segíteni? .

2016. márc. 1. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:
CJ7
2016. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!