Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy rövid filmet, ami...

Keresek egy rövid filmet, ami az AXN-en ment, nem ismeri fel valaki?

Figyelt kérdés
Szóval igazából most fogalmam sincs, hogy rövid film volt, vagy valami sorozat, mert nagyon rég láttam, és azóta sem találom. Biztos vagyok benne, hogy volt benne egy lány, akinek sötétbarna/fekete haja volt és Skid-nek hívták, vagy valami ilyesmi, ha jól emlékszem. És ezt a lányt egy nő megölte, megmérgezte vagy nem tudom mit csinált vele, de olyanokat beszélt közbe, hogy "az én vérem a te véred(ben)" =D , és aztán puff, meghalt. Meg volt benne egy szöszi csaj meg egy srác, és a csaj be volt zárva, de aztán megszökött még időben, mert egy öreg bácsi meg a nő, aki megölte Skid-et meg akarta ölni a csávót, de nem sikerült, hanem helyette ők haltak meg, meg rémlik valami olyasmi is, hogy volt a földben egy nagy kő, és háttal állt neki a nő meg azt hiszem a csávó kézen fogva. Ja, és azt hiszem a gyilkos nő szerelmes volt a csávóba. Nah, ezt ismerje fel valaki =D

2016. márc. 6. 19:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!