Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki tudja? A Star Wars-Ébredő...

Ki tudja? A Star Wars-Ébredő erő című filmben tudomásom szerint Han Solo-nak és Leia Organa Solo-nak három gyereke született. Anakin Solo, és az ikrek: Jaina Solo és Jacen Solo. Állítólag Ben Solo nevű fiuk is van. Akkor most hány gyerekük született?

Figyelt kérdés
Anakin Solo meghalt 17 évesen, Jaina Solo-val nem tudom mi van, talán ő a Rey ebben a filmben, Jacen Solo (akiből Dart Caedus-Sötét Nagyúr lett), és Ben Solo, aki a (Kylo Ren-a fekete maszkos alak).

#film #Star Wars-Ébredő Erő
2016. márc. 7. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaina, Anakin és Jacen EU, nem Canon.


Ben a gyerekük hivatalosan csak (az eddigi infók alapján).

2016. márc. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Honnan vannak ezek az infók? Én is kedvelem a Star Wars-t, de csak a filmeket láttam meg régen páőr videójátékot. Vannak a történetnek a filmen kívül további részei valahol? Bocs, tudom hogy noob kérdés.
2016. márc. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak utána jártam a szereplőknek, mert érdekelt hogy ki csoda.
2016. márc. 8. 08:09
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak utána jártam a szereplőknek, mert tudni akartam hogy ki kicsoda a filmben. Szerintem, bármilyen filmet csak úgy érdemes nézni ha értjük is! Nem így gondolod?
2016. márc. 8. 08:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

De ez EU, nem Canon!!! Értsd már meg. Mikor a Disney átvette a Star Warst, az Expanded Universe (EU) ki lett véve a hivatalos Star Wars anyagból. Jaina, Jacen és Anakin az EU-BAN VAN, ezért hivatalosan ők NEM a gyerekeik Hannak és Leiának.


Ben viszont a CANONBAN szerepel, ezért hivatalosan jelenleg ő az EGYETLEN gyerekük, és lehetséges hogy ez így is marad.


Felfogtad? Ha nem, akkor rajtad már isten sem segíthet.

2016. márc. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Mióta a Disney megvette a Star Wars-t, azóta Timothy Zahn meg a többi kontár művei nem számítanak bele a "kánonba", vagyis csak amolyan fanfiction-nek tekinthetők. Az ébredő erő-ből egyelőre annyi derült ki, hogy Ben Solo, vagy Kylo Ren, Han Solo és Leia Organa fia. Hogy van-e testvére, az még nem derült ki.
2016. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Két dolgot kevertél össze :) Miután kijött az eredeti trilógia, jópáran írtak hozzá folytatásokat. A legnépszerűbb változatban tényleg három gyerekük van, Jacen Jaina és Anakin. De ezek a regények nem hivatalos folytatások. Mivel a Disney megvette a Star Warst, az ő változata a hivatalos folytatás (ez az ébredő erő). Ebben szerepel Ben Solo alias Kaylo Ren.

Az előzőhöz hozzászolva pedig a Timothy Zahn féle könyvek igenis nagyon jók, sokkal érdekesebbek és fantáziadúsabbak mint a Disney folytatás (persze az sem lett rossz, de többet vártam). És biztos többet merítettek volna ezekből a folytatásokból, ha nem lenne megoldhatatlan probléma az, hogy az eredeti színészek túl idősek.

2016. márc. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valaki fogja már fel hogy a Disney előtt is volt Star Wars és egy igazi Star Wars rajongó az igazi és nem a Disney-s sz@art pártolja és amúgy meg igazad van hivatalosan 1 gyerek van canonba 4 de jobban teszed ha a canonba is hiszel.
2016. márc. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elírtam azt akartam mondani hogy ne csak a canonba higyj!
2016. márc. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8


Sohasem tartottam magam SW rajongónak. Nagyon szeretem a filmeket, rajtuk nőttem fel, de azért rajongónak nem mondanám magam. Az Timothy Zahn-féle továbbgondolások például sohasem érdekeltek. Én pl abban sem vagyok biztos, hogy Lucas ténylegesen rábólintott-e ezekre..

Tehát hiába írod, hogy a disney előtt is volt sw, a valódi sw tulajdonképpen a filmek. A többi meg csak pénzért árusított fanfiction.

2016. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!