Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki rajtam kívül még nézi...

Valaki rajtam kívül még nézi a 10 dolog amit utálok benned című SOROZATOT?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az egy film de készült belőle egy sorozat amit én sorozatbarátokon találtam. Nagyon tetszett végig is néztem viszont ott csak egy évad van fent. Van még több évada is? Régi sorozat?

2016. márc. 10. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
2009-es a sorozat. Csak 1 évad készült belőle.
2016. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, én pont tegnap találtam rá és egy nap alatt ki is végeztem.

NAGYON elszomorít, hogy nincs több rész/évad... :''''(

2016. máj. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugye? Én is így voltam vele... annyira jól lehetett volna még folytatni!!!
2016. máj. 13. 14:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Akit érdekel, hogy hogyan folytatódott volna tovább a sorozat, annak tudok ajánlani egy nagyon jó interjút a készítőkkel.

Íme:


“Olyan ez mint egy szakítás” mondta Carter Covington, a 10 dolog… alkotója az EW.com-nak. “Mintha szakítottak volna veled, és te azt mondanád ‘ Várjuk egy pillanatot, olyan jól megvoltunk együtt. Miért szakítanál velem?”


Az ABC Family imádta a sorozatot, de nehéz helyzetben volt amiatt, hogy egy félórás vígjátéksorozatot hogyan hozzon vissza, és adjon el önmagában.


Covington elmondta, hogy semmi mást nem szeretett volna jobban, mint hogy mindenkinek lezárást biztosítson a fináléban. Habár ez lehetetlen volt – a befejezés hamarabb jött, mint a kasza – Convington elégedett a végével. “A sorozat végét mindig is úgy képzeltük, hogy Kat és Patrick heppienddel, a naplementébe lovagolva távolodnak el. Boldog vagyok, hogy a sorozat így, és ekkor ért véget, mert legalább együtt voltak.”


De mi a helyzet a fordulatokkal?! Sajnos ezeket már nem láthatjuk hétfőnként, ahogy Ethan Pecket sem. Azt gondolom, hogy a történelemhez való hozzájárulásom az, hogy megismertettem Ethan Pecket Amerikával – mondta nevetve Covington. Ezután megosztotta velünk a Padua gimi diákjainak – Kat, Bianca, Patrick, Joey, Cameron és a többiek- eljövendő életét.


1. fordulat:


Walter rányit az ágyban meztelenül lévő Katre és Patrickre. Meglepő módon az incidens nem választja szét a párt. Covington azt mondta: “Azt akartam, hogy Kat és Patrick egy pár maradjon, mert azt gondolom, hogy az egymáshoz közelebb kerülés küzdelme sokkal érdekesebb, minthogy ha külön vannak. A második évad terve az volt, hogy Walter közbelépése növelje a tétet. Követelte volna, hogy találkozzon Patrick szüleivel, aki bemutatta volna az édesanyját és mostohaapját, ezáltal mélyebb betekintést engedve Patrick otthonába, mely számára mindig is egy stresszes, nem ideális környezet lett volna. Ezt a koncepciót az első 10 [epizód] során bemutattuk, és megmutattuk volna, hogy miért is ilyen stresszes Patrick élete otthon.”


“Az ötlet az volt, hogy Patrick egy konfliktusba kerül Kattel. Ő egy céltudatos lány, aki főiskolára akar menni, sikeres lesz. Patrick pedig egy olyan srác, aki ‘A főiskola nem az én világom. Az nem én vagyok. Én nem vagyok diák. Nem tudom mit akarok, de azt tudom, hogy nem akarok főiskolára menni.’ Kat pedig ezt gondolja:’ Még szép, hogy főiskolára mész. Mindenki főiskolára akar menni. És te okos vagy.’ Kat próbálja rábeszélni, és ezzel egyre inkább taszítja el Patricket. Azt gondolom, hogy a második évad ezzel a konfliktussal érne véget:” Kat:’Én csak jót akarok neked.’ Patrick pedig: ‘Miből veszed, hogy tudod mi a jó?’


“Olyan kapcsolatot szerettünk volna kialakítani Walter és Patrick közt, melyben Walter egy apaszerű figurává válik Patrick számára. Walternak sosem volt fia, Patricknek nincsen igazán apja. Ez egy aranyos dolog lett volna, s amikor Kat és PAtrick épp rosszban vannak, rájön, hogy az apja még mindig tartja a kapcsolatot Patrickkel. Amint látja Walter Patrick családját és egyre többet tud meg róla, úgy válik egyre rokonszenvesebbé, látva hogy Patrick milyen rendes fickó, és hogy milyen rögös útja volt idáig.”


2. fordulat:


Ahol egy boldog Kat és Patrick van, rögtön ott terem Blank is? Igen, ez a brit “tövis” megmarad Kat életében. “Blank éppen ellentéte Patricknek, mert ő ambíciózus, egyetemre óhajt menni. Ő egy gondolkodó, nem úgy mint Patrick, a cselekvő. Szerettük volna ezt a kapcsolatot is tovább alakítani, hogy Blank anyjával kapcsolatba lép Kat, és ezzel egy időben tudja meg, hogy milyen volt a saját édesanyja.” Ez azt jelenti, hogy egy szerelmi háromszöget láttunk volna? “Nem tudom biztosan. Nagyon szerettem a színészt, aki Blanket alakította. Bírtam az ötletet, hogy Kat azon rágódik, hogy vajon Patrick megfelel-e az ő céljainak. Bármennyire is utálja mindenki a szerelmi háromszögeket, azért adni is kell a karaktereknek választási lehetőséget.


Blank lett volna ez a lehetőség, de nem igazán találtuk ki, hogy hogyan csináljuk, mert el szerettem volna kerülni azt a szituációt, mely egy könnyen kitalálható szerelmi háromszöghöz vezet.”


3. fordulat:


Parick megkéri Katet, hogy… de mire? Walter ezt a pillanatot választotta az édeskettes megzavarásához, így a nézők nem hallhatták, hogy milyen szívességet akart Patrick kérni Kattől. Szóval mit akart mondani? Convington tétován válaszol, inkább nyitva hagyván az utat az interpretálásra, mintsem hogy kiábrándítson embereket, majd beismeri: “Tényleg nem tudtuk. azt gondotuk ‘Majd kitaláljuk, ha eljön a második évad.’ Ahogy az első szezon véget ért, azt mondaná Patrick: ‘Te se törd össze az én szívemet’ erre Kat azt válaszolná: ‘OK.’ Mert hosszú távon így ért volna véget a sorozat.”


4. fordulat:


Bianca meglátja Joeyt, amint egy másik lányt csókol a “The Biggest Poser”-en. Miután kilakoltatják Joeyt a Poser házból, letörten tér vissza a Padua gimibe. Ez előkészítené a Bianca/Cameron/Joey szerelmi háromszöget. Az új Joeyval való törődés nehézségei miatt Cameron felé fordul Bianca. “Amiről mindig is beszéltünk Biancával kapcsolatban, hogy mi történik, hogyha két emberbe is igazán szerelmes vagy? Erre szerettünk volna építeni” mondta Covington.


5. fordulat:


Chastityt átiratkozik egy másik iskolába. Valóban eltűnt volna. Dana Davis megkért, hogy mentsük fel őt a szerződése alól, hogy egyéb lehetőségek után nézzen. Bianca barátnője, Dawn egy állandó szereplő lett volna, hogy a hiányt betöltsék.


Covington azt is elmondta, hogy Kat buddhista életmódja folytatódott volna, és megismertünk volna egy új barátot, mivel Jolene Purdy (Mandela) egy másik sorozatban kapott szerepet.


forrás: sorozatjunkie

2016. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. máj. 13. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!