Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 15/L Megnézhetem az Ex Machinát?

15/L Megnézhetem az Ex Machinát?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne, de nem tudom, hogy megérteném-e. Meg ahogy nézem, elég durva dolgok vannak benne. Amúgy nem azokat a filmeket nézem, mint a korosztályom, inkább komolyabbakat, felnőttebbeket. Utoljára például a Spotlightot, és A dán lányt láttam. Műfajt tekintve minden érdekel. Ezek alapján való nekem az Ex Machina?

2016. márc. 12. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Meg. A Spotlight és a Danish Girl-nél is elvontabb film milliószor. Meg amúgy jobb is, akárhogy lehypeltek a Spotlightnak egy Oscart.


Annyira amúgy nem durva, igazból inkább a mélyebb dolgokon van a hangsúly.

2016. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb gondolati szinten durva (már ha elkezded átgondolni, hogy egy önmagát fejleszteni képes, embernél magasabb szintű mesterséges intelligencia mi mindent tehetne, ha semmi oka nincs szimpatizálni az emberekkel), de ez meg úgyis csak rajtad múlik. Vizuálisan nagyon szép, gyönyörűen van felvéve, a mondanivalója is érdekes, szerintem nézd meg.
2016. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Megnéztem, és mindenképpen megérte.
2016. márc. 22. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!