Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking Dead című amerikai...

The Walking Dead című amerikai horror sorozatból még hány évad fog készülni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 15. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Amennyit megrendelnek. Amíg hozza a nézettséget, nem fogják elkaszálni.
2016. márc. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy akár 20 évad is lehet belőle.
2016. márc. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tavaly mondták, hogy 10 évadig valószínűleg nem állnak meg.
2016. márc. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem bejön a sorozat,de már úgy érzem,hogy nagyon nyúzás az egész ! Vannak unalmas részek és vannak izgalmas részek mint mindegyik sorozatban,de már a TWD részek többsége már inkább unalmasnak mondható !!!
2016. márc. 16. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:
A hatodik évad első nyolc része tényleg nem volt egy nagy hűha, de most bejön a sorozatba Negan, és tuti beindul az egész.
2016. márc. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha meg sem állnak a 10. évadig, akkor nagyon kreatívaknak kell lenniük az íróknak. Nem akarom én semmelyik másik sorozathoz hasonlítani, mert én is imádom a walking dead-et, de a 60. résznél már nagyon újat nem tudnak hozni. Jönnek a zombik, az élők, lövöldöznek, kevés a kaja, bumm, meghal valaki. Terhes is lesz valaki, aztán megint meghal valaki. Jön egy csapat rossz ember, meg egy másik csapat jó. AMikor azt hinnéd, hogy úgyse éli túl senki, valami csoda történik, és mindenki éli a boldog világát.


Bár. nem akarok hülyeséget mondani, de nem úgy van, hogy a fear the walking dead és a walking dead majd egyszer csak összetalálkozik? Vagy lehet, én értettem félre valamit..:D

2016. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a képregényeket és a sorozat tempóját nézem, akkor ezt a "Negan/Megváltók vs. mindenki más"-vonalat lezavarhatják egy évad alatt. Utána a "Suttógók"-vonalat, aminél most jelenleg tart a képregény, szintén egy évad alatt. Ezeket a sztorikat nem éri meg tovább húzni. Esetleg még lesz egy-kettő ezeken kívül, amik már nem a képregényre fognak támaszkodni.

De a TWD inkább a spin-offokban fog sok évadot termelni. Nem a Fing TWD re gondolok, mert az most a 2. évaddal be fog bukni. Viszont már most gondolkodnak egy 3. TWD sorozaton. Norman Reedus, pár éve azt nyilatkozta, hogy eltudna képzelni egy sorozatot, amiben Daryl és Merle a főszereplők. Voltak feltevések, hogy a SCI-hoz hasonlóan több államban játszódó TWD is csinálnak. Vagy egy olyan sorozatot, ami évtizedekkel a járvány kitörése után játszódik... Szóval sok Walking Dead lehet még, de az alap soriból max. 3-4 évad van hátra.

2016. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!