Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok sorozatokat?

Ajánlanátok sorozatokat?

Figyelt kérdés
Szeretem az akció, horro, animációkat. Eddig láttam a Brickleberry-t, Amerikai Fatert, Family Guy, Egy rém rendes család, Trónok harca, The Walking dead, South Park. Ezekhez hasonló témájú sorozatok érdekelnek :)
2016. márc. 18. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Masters of Horror
2016. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teen Wolf! Örök kedvencem!:) Ne gondold, hogy tipikus tini lányoknak való sorozat, az elején annak tűnik, de minden sorozat 1. évadja még csak bevezető. Soha nem akartam elkezdeni, ma viszont a kedvenc sorozatom. Ezek mellett én nagyon szeretem még a The 100-at és a Breaking Bad-et :) Esetleg Pretty Little Liars, de nekem az nem a kedvencem :D
2016. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dexter
2016. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Két pasi - meg egy kicsi

Nyugi, Charlie!

Sok sikert, Charlie!

Hannah Montana

Alf

Űrapu

2016. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mostanában a szuperhős témára kattantam rá. Eléggé beindultak az ilyen témájú sorozatok, lassan egy tucatnyi van belőle, ráadásul valamennyire össze is függenek egymással. DC-ből a Arrow és Flasht nézem. Marveltől DareDevilt és Jessica Jonest.


De örök kedvencem még Supernatural, főleg az első öt évad.

2016. márc. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Supernatural is tényleg nagyon jó, főleg ha szereted a horrorisztikusabb témákat :D Meg a szépfiúkat XDD
2016. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!