Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok filmeket, sorozato...

Ajánlanátok filmeket, sorozatokat/bemutatnátok az alábbiakat?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, melyiket kezdjem el, és sokat segítene, ha leírnátok mi az erőssége/gyengéje ezeknek. Olyan is érdekel, ami itt nem szerepel.

Egyébként a "Breaking Bad", " Hazudj, ha tudsz!" eddig a kedvenc.

Rövid leírás alapján a Mr. Robot, House of Cards, az ami igazán érdekel, talán még a TWD is, mert posztapokaliptikus, de a "MINDEN, amit a Walking Deadről tudnod KELL!!!" c. videó kicsit elriaszt.


Sherlock

True Detective

House of cards

Narcos

Dexter

Peaky Blinders

Better Call Saul

Mr. Robot

The Walking Dead

Ash vs Evil Dead

Suits

The 100


A posztapokaliptikus filmeket nagyon szeretem, örülnék néhánynak.



2016. márc. 13. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ash vs Evil Dead - Az első rész 45 perc, de a többi csak 25. Összesen tíz rész így gyorsan bedarálható, illetve ha abbahagyod, akkor sem pocsékoltál el sok időt. Úgyhogy kezd ezzel!
2016. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

posztapokaliptikus filmek:

Mad Max

Országúti bosszú

Snowpiercer

Az ember gyermeke

Az út

Kamera által homályosan

V, mint vérbosszú

Equilibrium - Gyilkos nyugalom

Legenda vagyok

A nő

2020: A tűz birodalma

2016. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Szirmai Gergő sz*rt sem tud a TWD-ről, csak mivel a külföldi yt emberkék erőteljesen fikázzák a híres sorozatokat így neki is be kellett állnia a sorba ennyi. Videóban még azt is elrontja hogy miként is terjed a vírus szóval egy nagy hülyeség amit összehord. Nyugodtan kezd el nézni a TWD-t én is nézem és eddig egy percet sem bántam meg belőle.
2016. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Én meg alig tudtam végignézni a TWD-ből az első évadot, annyira untam.
2016. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan elkezdheted a The Walking Deadet.Én már minden eddigi részt láttam és merem ajánlani mindenkinek,hiszen egy nagyon jó sorozatról van.Ráadásul nem is olyan rövid a sorozat. :D
2016. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Walking Dead-et kezd el, nem hiába nézik annyian, tényleg nagyon jó. Nyilván vannak benne unalmas részek, meg nyilván nem mindenkinek fog tetszeni, de egy próbát megér.

A The 100 pedig szintén nagyon jó, azt is ajánlom. Az első két évad meglepően tetszett.

2016. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A The Walking Dead-et mindenképp kezdd el, nagyon jó!
2016. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A walking deadnek az első évada nekem is uncsi volt egy kicsit de a 2 évadtól már komoly függő lettem. a legjobb sorozat számomra avilágon :D és amit még nagyon ajánlanék az a The 100 és ha szereted a vámpírokat akkor a vámpírnaplók, de ha eljutottál a 3 évad végére kezd el nézni az ősök símű sorozatot is :)

. ha meg a hősökért vagy oda ott a zöld íjász ésa a spin offja a the flash. én ezeket imádom!

2016. márc. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló vagyok. azt még hozzátenném ,hogy most néztem emg a "mindent amit a walking deadről tudni kell" videót és ezek alapján nekem se lenne kedvem nézni... az a videó egy nagy szar.(véleményem szerint)... szerintem nagyon is kihagyhatatlan sorozat!!!
2016. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!