Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb film Deadpool vagy Star Wars?

Figyelt kérdés
Az osztálytarsaim többsége a deadpoolt mondja jobbnak de szerintem a Star Wars sokkal jobb!

2016. márc. 23. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
Mondhat aki amit akar, a SW7 egy lehúzás, jó marketingje van ennyi. Deadpool sem ér annyit mint mondják. A kettő közül még is a SW jobb egy fokkal.
2016. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mi finomabb, a spagetti vagy az oroszkrém torta?
2016. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerinted melyik a jobb, a krémes vagy a rakott kelkáposzta?
2016. márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

#1 Kíváncsi vagyok, miért érzed lehúzásnak :)

Egyébként nekem a Deadpool némiképp csalódás volt, úgyhogy ha már választanom kéne, a Star Wars

2016. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

2. A spagetti. A torták xarok.


Amúgy Star wars. De ha különösebben egyik sem érdekel, akkor Deadpoole, a pasi miatt.

2016. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Mert a marketingel lehypoltak 2 millió dollárt egy átlag látványfilmre, aminek az egyetlen érdeme hogy 40 éve volt belőle egy zseniális széria. Mondjuk Kylo ütős lett, még is az emberek az ARCA miatt utálják. Szánalomtaps. :D
2016. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem sikerült rosszul a film. Látványos, látványos, de szerintem tartalmilag is rendben volt (ha eltekintünk attól, hogy lényegében egy Új remény vol.2 volt) :D
2016. márc. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6: Én bírom az arcát, semmi gáz nincs vele szerintem. Az első film úgy vélem még a biztonságos zónában mozgott, hogy tuti befusson, bevezetőnek jó lesz, aztán majd a másik kettőben jönnek az extrább dolgok. Szerintem.
2016. márc. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Namost a Star Warsnak van 7 része, a Deadpoolnak meg 1. Amúgy is hülyeség összehasonlítani, mert más műfaj.


A lehúzás dolgot szintén nem értem a SW7 kapcsán, senkinek se volt kötelező megnézni. Ráadásul erre a filmre marketing nélkül is özönlöttek volna az emberek.

2016. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát mivel én Star Wars rajongó vagyok ezért Star Wars ilyen egyszerű lol :D Amúgy szerintem neked főleg deadpoolos osztálytársaid lehetnek kedves kérdező :) Mellesleg hagyjuk már ezt a marketingmaszlagot xD Jól jártak egyszerűen velük. Meg lehet nézni hogy hypeolták a nagyfater elszabadult aztán tessék mi lett belőle. Legutóbb a Watch Dogsnál volt ilyen érzésem hogy nagyobb a füstje mint a lángja xD :D Amúgy 5-ös válaszoló igazad van. Én se szeretem a tortát :P
2016. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!