Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Flesh and Bone/Kegyetlen...

Flesh and Bone/Kegyetlen táncból ki a kedvenc karakteretek, és miért?

Figyelt kérdés

2016. márc. 23. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nehéz kérdés, mert ez tipikusan olyan sorozat, ahol elsőre mindenki antipatikus, és utána sem nagyon szerettetik meg velünk a karaktereket a történések.

Ha választanom kell, talán Claire, mert eleinte szurkoltam neki, mint főszereplőnek, de aztán jött a töréspont, és már nem tudtam pozitív alakként tekinteni rá.

2016. márc. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nehéz így megmondani, mert a főszereplőkön (Clarie, Bryan, Mia, Romeo /de még őt se nagyon/) kívül kb senkinek nem tudtuk meg a háttérsztorit.

De ha választanom kell, talán Paul volt az.

2016. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Érdekes, mert akárhányszor nézem újra nekem mindig más a kedvenc karakterem. Elsőként persze Claire volt, főleg őt figyeltem, meg az ő sorsa érdekelt, aztán második nézésre vettem észre, hogy azért itt több szál van, Kiira lett érdekes, akkor Paul nekem is mindig egy erős karakter volt, Ross is.

Daphne engem irritált, hiába tűnt "jófejebbnek", mint Mia, de volt benne valami, ami miatt nem volt hiteles és számomra szerethető sem.

Köszi a válaszokat!

2016. júl. 7. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!