Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gravity Falls (Rejtélyek...

Gravity Falls (Rejtélyek városkája) teóriák! Kérdések, gondolatok a leírásban! (SPOILERES! ). Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

1. Mit történt volna a fináléban, ha Dipper-ék képesek lettek volna aktiválni a "Bill-kört"?

2. Lehet hogy Bill még mindig életben van?

Ugyanis, miután véget ért a Weirdmageddon, Stanley emlékei elkezdték visszatérni, ezáltal lehet, hogy Bill sem tűnt el teljesen? Az epizód végén láthattuk, ahogy a két Stan horgászik a tengeren. Ha Bill még mindig életben van, akkor így sikeresen kijutott Gravity Falls-ból, és újrakezdheti a tervét, ez esetben minden korlát nélkül.


2016. márc. 25. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nyitvahagyták szándékosan, hiszen így akármikor visszatérhetnek hozzá.

Amúgy szerintem pont ezért a kör nem működött volna, a szimbolómuk a nyár végén megkavarodtak, mert pl. Soos-ra került Stané, Wendyre Dipperé, stb.

2016. márc. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Van benne valami...

De nagyon remélem, hogy nem akarják túlnyújtani a sorozatot, méltó lezárása volt.

A kérdés leírása után jutottak még eszembe kérdések:

3. Miért volt Bill-nek ez az "aranymániája"?

Azt hiszem az Álomugrók (Dreamscaperers) végén mondta azt, hogy " Buy Gold", de ez sem került többet szóba, talán csak mikor Stan-t arannyá változtatta

4. Ugyanebben az epizódban Dipper látta Stanley emlékeit (itt szerencsétlennek, sebezhetőnek volt ábrázolva), viszont azok teljesen mások voltak, mint a "Tale of two Stans"-ben meséltek. Ez hogy lehet?

2016. márc. 26. 11:12
 3/7 B.Bundy ***** válasza:
94%

1. Bill Fordot változtatta arannyá, nem Stant :) Egyébként a "Buy Gold" szöveget Stan is megemlítette az 1 évad 17 részében, de arra se kaptunk soha egyértelmű magyarázatot h neki volt-e valaha is valami köze Billhez bár a fináléba nagyon úgy tűnt hogy nem

2. Stan gyerekként még ártatlan volt kamasz korába kezdett bajkeverő lenni, meg hát a dreamsapers azt az oldalát mutatta be mikor még ártatlan volt(hogy ezáltal dipper azonosulni tudjon vele) A tale of 2 stans pedig inkább a testvérével való kapcsolatát akarta ábrázolni.

3. Ó és bill visszatérése nem valószínű hacsak alex úgy nem dönt róla :) Én személy szerint reménykedem benne h a nem túl távoli jövőben egy filmet csinálhatnának Gravity Falls-nak

2016. márc. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1.Őszintén szólva én azon voltam kiakadva hogy a kör nem pusztulást jelent(végig azt hittem hogy azt jelképezi hogy Bill kiket fog tönkretenni,vagy hogy kik fognak neki akaratuk ellenére segíteni, hogy kik fognak szerepet játszani a Weirdmageddonban)

Főleg a Last Mabelcorn miatt, amiben egy pillanatra megjelent egy nagyobb Chiper wheel.


[link]


Utána olvastam és állítólag Bill szörnyei is rajta vannak ezen, és a Society of the Blind eye szimbólumai is. Hogy ezek mit jelentenek, fogalmam sincs. Várnunk kell a válaszra :p


2.Abszolút lehetséges hogy szobor formájában még van némi ereje,szerintem csak egy kézfogás és egy elejtett kívánság kell neki :D (miért másért lenne olyan pózban,ha nem alkura vár?)


3. Szerintem közvetlenül az apokalipszis eljövetelére célzott, mert ha a pénz elértéktelenedik, az arany még mindig nagyon értékes lesz.


4. Ugyanaz amit az előző mondott

2016. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 noel37 ***** válasza:

Az egyik Stanley Pines a másik meg Stanford Pines

Tehét az a mondtad kicsit fura hogy fordot változtatta át nem stan-t. Mind kettejük nevében benne van a stan

2016. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 noel37 ***** válasza:
69%
Amúgy valahol amerikában ( Oregon Gravity falls-ban) el van rejtve egy Bill Cipher szobor
2016. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a sorozanak már itt Magyarországon is vége :(

Úgy fejezúdött be mintha még lenne valami, talán ezt lgfőképp a levél miatt érzem amit Wendy írt Dippernek.

És Dipper igazi nevét sem tudtuk meg,csak annyit tudok hol tudhatjuk meg.(A megrendelhető naplóval)

2016. júl. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!