Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak egyedül vagyok Godzilla-fan?

Csak egyedül vagyok Godzilla-fan?

Figyelt kérdés
Bárhol nézem mindenki lenézi a Godzilla filmeket az 1998-as moslék miatt. de én ennek ellenére is imádom az eredeti filmsorozatot és nem értem miért nézi mindenki le csak azért mert jelmezben játtszák és nem animálták a szörnyeket, mert nem az a lényeg hogy milyen efektek vannak benne (jó azért ez is lényeg)hanem hogy mien a monddanivalója.

2016. márc. 28. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos sokan rajonganak még érte. Én is csak a '98-as filmet illetve a legújabb filmet láttam, a többiről csak olvastam. Nekem ez alapján nem jött be, de ettől még biztos jó.
2016. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Japánban, Amerikában, meg más országokban igen nagy rajongóközösségük van, mert ott régebben folyton mutatták a filmeket a mozik meg a TV. De ott se imádja őket mindenki, max. csak ilyen másodrangú szubkultúrának számít, aminek épphogy van piaca. Az 50-es, 60-as évek alatt még nagy mozimárkának számított, és szinte mindenhol ismerték, de utána megfogyatkozott a piaca, ezért ma már inkább közepesen ismert kultuszsorozatnak számít. Nem olyan, mint a Star Wars vagy a Marvel filmek, hogy minden átlagparaszt ismeri.


De most is készülnek a filmek, nemsokára fog kijönni egy Japánban és ha jól tudom, legalább két-három amerikai film is tervbe van véve. Videójátékok, méregdrága gyűjtői figurák és képregények készülnek róla, a DVD-k meg Blu-ray-k forgalomban vannak, tehát lassan talán megint ismertebb lesz.

2016. márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen idén jön egy japán film aztán meg az elkövetkezendő években sorozatban az amerikaiak...nekem nagyon tetszik az alapvilága és a történet.most kezdtem el gyűjteni a figurákat csak az a baj hogy nem olcsó mulatság...egyébként ha valaki más is Godzilla-fan nyugodtan beszélgethetünk privátban mert már eléggé hiányzik a hasonló érdeklődési kör :)
2016. márc. 29. 00:10
 4/5 A kérdező kommentje:
egyébként ment a zöld pacsi :)
2016. márc. 29. 00:12
 5/5 anonim ***** válasza:
A most kijött filmet szívesen megnézném moziban, mert az ilyen látványosságok nagy képernyőre valók, és a gyönyörű zenéjét is elképesztő lenne moziban hallani. De sajna Európában nincs nagy piaca az ilyen műveket, ezért itt ki sem adták. Irigylem az amerikaiakat, mert náluk a film kapott egy limitált mozibemutatót, és nagy sikert aratott.
2016. okt. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!