Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tetszett nektek a Batman vs...

Tetszett nektek a Batman vs Superman : Az igazság Hajnala című mozifilm? (Persze attól kérdezem aki látta már, Spoiler-es kérdésem alatta )

Figyelt kérdés
Superman tényleg meghalt ? Vegyes érzelmeim vannak a filmmel kapcsolatban mert többre számítottam .Akció nem valami sok volt benne gyakorlatilag az előzetesekben lelőtték az akciókat nálam az a Star Wars 7 kategória nagyobb volt a füstje mint a lángja. Nem volt rossz film ,de jó sem inkább közepes. Nektek ,hogy tetszett ?

#Batman #Superman #mozifilm #Batman vs Superman az igazság hajnala
2016. márc. 29. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Végét nem figyelted? mikor a koporsót mutatták és rajta a földet? Ami elkezdett fel emelkedni. Bár sokan nem vették ezt észre, de ebből tudni a választ
2016. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nemcsak hogy felemelkedett a föld, de még szívdobogás is hallatszott.
2016. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt észrevettem láttam is ,de miért kellett Supermant illetve Clark Kentet eltemettetni ha nem is halt meg ?
2016. márc. 29. 21:44
 4/10 anonim ***** válasza:
..Ó atyám. Nem vagy valami éles eszű. Azért, mert megállt a szíve, át lett szúrva, magyarán meghalt. Nem rögtön azután temették el, hogy meghalt, hanem gondolom napokkal később. Addig meg nem mozdult, így mindenki biztos volt benne, hogy halott. A koporsóban kezdett el dobogni a szíve.
2016. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amit te írtál az csak feltételezés !!!!! Inkább már jöhetnének a vélemények a filmről ! Mondjuk inkább már tényleg az a véleményem,hogy dögunalom .com :D Viszont az Acélember sem volt ám ütősebb film.
2016. márc. 29. 21:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Az nem feltételezés.
2016. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

egyébként nem volt ez olyan rossz, mint mondják. tényleg sok volt a gliccs, de hát ez ilyen film is. Jól ábrázolták a kérdés felvetéseket, azt, hogy Superman valóban egy Isten..? Egymás mellé rakták a két szuperhős városát.. Ezek mind jó és érdekes húzások. Bár 1-2 dolgot nem tudtam hova tenni a filmbe.


Szerintem egy képregény filmnek megfelelő.


Én úgy néztem meg a filmet, hogy se előzetest nem néztem meg róla, se véleményeket nem olvastam el. Azt is csak hallottam, hogy kicsi pontozást kapott. Szóval én minden véleményt és elvárást kizárva álltam neki a filmnek.


#1 válaszoló voltam

2016. márc. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem volt olyan rossz film. A hangulat a látvány a szereplők mind nagyon jók voltak. Superman nem halt ténylegesen meg. Idő kell neki, hogy regenerálódjon. De ha majd felkel se biztos, hogy olyan jók leszünk, főleg ha bekövetkezik amit Bruce látott.
2016. márc. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A képregényrajongóknak nagyrészt tetszett, így én is imádtam. Előzeteseket, kritikákat direkt nem néztem és így jobb is volt.
2016. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszett. most ebben a pillanatban a bátyám a batman vs superman-t nézi a ps3-on DVD-n.
2016. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!