Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mért nem müködik a Youwatch?

Mért nem müködik a Youwatch?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám h van egy lenovo a3300-as tabletem amin rendszeresen nézek filmeket mozicsillag.hú weboldalról általában a Youwatch videómegosztón keresztül.

De mostanában amikor el akarnám indítani a filmet vagy nem tolt be az egész vagy egyszer csak egy kek háromszögben egy felkialtojel jelenik meg.


Nem tudom mi lehet a baj. Pár hete ez elot a crome böngészőből véletlen kiket torolve a gyorsítótár és azóta nem indul el semmi ilyesmi (csak a videa, indavideo, youtube stb...)! Arra gondoltam h ez lehet a baj de utána megneztem h az alapböngészön, az opera minin és semilyen máson sem mukodik ugyan az a baja.

Ha a gyorsító tár törlése a baj kérlek írjátok meg h hogyan csináljam visza.


Továbbá van még egy lenovo a6000-es telefonom is amin ugyan ez a baj.

Miután a tabon nem mukodot ezen neztem filmeket egy-ket hétig de most ugyan az a probléma merült fel mint a tabon.


Előre is koszonom a válaszokat!



2016. márc. 30. 11:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!