Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto Érdekelne hogy mejik...

Naruto Érdekelne hogy mejik hokage volt a legerősebb mert ahogy én látom szerintem az 1. hokage de az animébe a 4. et modják. Szerintetek mejik az?

Figyelt kérdés

2016. márc. 30. 18:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az első Hokaget mondták legerősebbnek és az úgy is van.Képes volt maga befogni mind a 9 bijut és Madarat is hazaküldte úgy,hogy a 9 farkúval ment ellene.4.Hokage erős,de nem a legerősebb.
2016. márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

*melyik

Egyértelműen az 1. hokage, az 1.válaszoló által elmondott dolgok miatt. A bijuuk és Madara fölé kerekedett. Minato erre nem volt képes, ő egyedül a Kyuubit se tudta legyőzni úgy, hogy életben maradt volna.

Én úgy emlékszem, hogy Minatót ilyen téren Sarutobi (a 3.hokage) említette meg, mikor Orochimaru az Edo Tenseijel reanimálni akarta a halott hokagéket. Sarutobi gondolom valszeg azért nem akarta,hogy a 4.hokage ellen kelljen harcolnia, mert az túl gyors volt és nem tudott volna vele lépést tartani, plusz az is ismerte azt a lélek elzárós jutsut, amit Sarutobi használt Orochimarun.

(Az persze már más kérdés,hogy Orochimaru nem tudta volna életre kelteni Minatót, mert ő azzal a jutsuval lett korábban elzárva, amit említettem, így az akkori koporsóban valszeg Gara apja volt, a 4.kazekage)

2016. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
Nem Gaara apja volt,mert a hulláját megtalálták és ugye az Edo tenseihez kell egy test.Amúgy Orochimaru valami maszk által hozta vissza Minatot nem?Persze már a 4. nagy shinobi háborúról beszélek.
2016. márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
#3 a maszk arra kellett hogy megidézze a halálistent és felvágja a gyomrát, ezzel feloldva a pecsétet, ami addigra mind a négy hokage lelkét elzárta, ezután használta az edo tenseit.
2016. márc. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Értem.Köszönöm.
2016. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Igen, és a hulla nem kell hozzá. A hulla DNS-e kell és egy élő ember, akit feláldoz ahhoz,hogy életre kelthessen valakit.

A Sarutobi elleni harcban egy 4-es volt a koporsóra írva, ezért hitte azt mindenki, Sarutobi is, hogy Minato lesz az. De mivel a "háború" alatt kiderült,hogy az nem lehetett ő, így valszeg Gara apja volt, mivel ő is a 4. volt, csak kazekage.

2016. márc. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Melyik részben mondják van ez?Mert én ezt nem tudtam.
2016. márc. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
-mondják nem kell :D
2016. márc. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Mi? :D

Sarutobi vs Orochimaru? "Sima" Naruto chunin vizsga vége.

Orochimaru megöli Gara apját? Visszaemlékezés vmikor.

Vagy a tény,hogy Minatót nem lehetett egyszerűen az Edo Tensei reanimálni? Itachi+Sasuke vs Kabuto harc után.

2016. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Gaara apjás dolog,de majd megnézem akkor. :D
2016. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!