Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan szórakoztató sorozat...

Van olyan szórakoztató sorozat felnőtt nőknek, ami nem vámpíros, nem farkasos? Nő is, szórakoztató.

Figyelt kérdés

37 éves nő/anya vagyok. Szex és New Yorkon, Született feleségének már túl vagyok. Amúgy sem voltam oda értük.

Nem baj ha van benne szerelmi szál, kaland, krimi. Lehet vicces, az se baj, ha fiatalok játszanak benne. Angolul magyar felirattal lenne a legjobb. Köszönöm.



2016. ápr. 3. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Érdemesebb lenneú gy ajánlani, hogy nagyon jó sorozatokat, és abból kiváalszhatod azokat, amik bejönnek elsőre.


Ilyen a Breaking Bad, Better Call Saul,Friday Night Dinner, Extras, The Black Adder, Hatfields and McCoys, True Detective, Sherlock, Desperate Housewives, Gossip Girl, Devious Maids.

2016. ápr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Doctor Who
2016. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,mennyire vagy kiváncsi a krimikre,de tudok pár jót:Dr. Csont; A mentalista; NCIS(tengerészeti helyszínelők,nem a los angeles vagy a new orleans->bár ezek se rosszak:));Castle; Gyilkos számok; Hawaii Five-O;CSI-Miami(főleg)
2016. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amit a 3-as írt, azon már mind túl vagyok, köszi. Többször is. Olyan érdekel, ami még nagyon a populáris tv-ben nem volt. Azokat mind ismerem, láttam őket vagy nem tetszettek.
2016. máj. 7. 12:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Én ezeket a sorozatokat ajánlanám: Új lány; Hazudj, ha tudsz (bár ez elég populáris, gondolom, már túl vagy rajta); Nancy ül a fűben; illetve van egy nagyon jó thriller sorozat, ami hasonlít a Gyilkos elmékhez, engem nagyon magával ragadott a hangulata --> Stalker.


20 perces rövid, könnyed, szórakoztató sorozatokból pedig ajánlanám: Házi háború, Az élet csajos oldala, Számkiszervezett, illetve a Jóbarátok című klasszikust, bár gondolom már ezen is túl vagy. :)


Remélem, valamelyik elnyeri a tetszésed! Szép napot és jó hétvégét!

2016. máj. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt nőnek tetszett sorozatokat mondok neked:

Mini sorozatok:

Band of Brothers

Black Donellys

Lost Room (a három részes)


Hosszabb sorozatok:

Homeland

Orphan Black

(ez a kettő kiemelkedően jó lett)


Suits

Gossip Girl

Grey's Anatomy

Sherlock

Pretty Little Liars (bár ebben nagyon buták a csajok néha, ami engem pl irritál)

2016. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
True Detektív szintén kiemelkedően nagy sorozat!
2016. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ajánlásokat. Egy párat biztos meg fogok nézni.

Azóta amit láttam: The Royals - szenzációs.

Awkward - tipikus amerikai tinisorozat. Kicsit uncsi, de vannak benne jó karakterek.

2016. júl. 10. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!