Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek érdemes még VHS...

Szerintetek érdemes még VHS kazettákat beszerezni?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm kiakarja dobni őket én meg mondtam, hogy elhozom! Minden filmet interneten nézek de nincs szívem hagyni, hogy kidobja! Szerintetek jól döntök, hogy elhozom?

2016. ápr. 3. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha van videólejátszód, van hol tárolnod és ingyen van...
2016. ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha van helyed = sok helyet foglal

Ha van lejátszód = egyszerűbb más formátumban megszerezni

Nekem.is van még néhány VHS, ami sosem jelent meg DVD-n, de én is.ki fogom dobni, mert csak port fogja.

2016. ápr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs már értelme. Én is kidobáltam.
2016. ápr. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Kidobni tuti nem kéne! Nosztalgiából nekem is megvannak még a kazettáim elpakolva, van hozzá lejátszó is. Nosztalgiázni remek dolog.
2016. ápr. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%

Kidobni??? Micsoda primitív emberek vannak!

Ennyi erővel kidobhatnád az ékszereidet is ami 15 évvel ezelőtti, mert már divatjamúlt.


Rühelltem a videolejátszót, mert baromi kényes volt, mindig tönkrement, a videokazetták sem voltak valami hű de jó dolgok, de akkor is szerettem, mert más nem volt.


Rossz a kérdés, a dvd lejátszóra lett volna érdemes kiírni, ugyanis ennyi erővel a sok dvdt is ki lehetne dobálni, elvégre csak a helyet foglalja.

2016. ápr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy jól teszed! Nem értem, miért akarja kidobni. Hihetetlen feelingje van a VHS-nek, nekem is akad belőle kb. 40 darab. A mai napig szívesen visszanézem őket, ha olyan kedvem támad. Megkímélt állapotúak, mivel csak ritkán nézem meg őket, a szalag minősége szinte nem is romlott semmit, pedig rengeteg olyan videokazettám akad, amit még 2000 környékén vettek fel a szüleim. :)
2016. máj. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
van pár mese kazi,kell valakinek?
2016. jún. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!