Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes várnom szerintetek a...

Érdemes várnom szerintetek a Fear The Walking Dead 2 évadát?

Figyelt kérdés
The Walking Dead az összes 6 évadát végigsikerült néztem pár évadot többször is megnéztem Negan menő várom a 7 évadot. Viszont Fear TWD első évadát 6 részt végiguntam sajnos nem tetszett. Unalmasnak találtam. Nektek,hogy tetszett ? Pörgősebb lesz szerintetek a második évad ? Olvastam az egyik kommentelő irományát mi szerint ez az úgynevezett testvérsorozat nem fog megélni annyi évadot mint a The Walking Dead.

2016. ápr. 8. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Teljesen más stílus, azért a TWD elég széles, még is valamilyen szinten üres, de akciódús. Könnyedebb sorozat annak ellenére hogy vannak benne mély témák.


A Fear lassú, és az egész elejét mutatja be, amiatt klisés lesz igazából, és gagyi, mert ezt már láttuk 25 millió filmben. Csak azért készült el mert van pénz a TWD-ben...

2016. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megvallom engem mindig is nagyon érdekelt az az időszak, amit Rick átaludt és ez az. Én nagyon várom, mert totál fura, hogy már vannak zombik, de még mennek a vonatok, "van" élet. Nagyon más, igen, és persze megszoktuk a szereplőket, engem mondjuk az is érdekelne, a TWD-sek közül ki hogyan élte meg.. de szerintem szuper, hogy betekintést nyerünk.

Amikor még a férj hazaér és megöleli, immár emberevő nejét.... Naná, hogy van értelme :D Részemről várom a szociodráma kezdetét :D

2016. ápr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedvelem a TWD-t, bár, néha vontatott, az írók nem találták meg az irányt. Viszont, nem láttam még ennyire, élettől elrugaszkodott filmet, mint a FTWD.


***SPOILER***

A FTWD S02E01 végén, amikor a járkálók (vagyis úszkálók:) megjelennek a felborult hajónál, egy épeszű ember visszaúszik a yacht-ra és elhúznak onnan a csába. De nem! Nézzük meg mi van a hajó alatt, hátha lesz valami akció.


Itt hagytam abba a részt. Nem tudom, akarom-e folytatni. Értem, hogy film, meg fikció, de nem kellene elrugaszkodni ennyire a normális emberi gondolkodástól. Persze, vannak szélsőséges helyzetek, amikor csak az "elonnan" működik.

2016. ápr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon rossz volt, most fejeztem be. Kár volt miatta ébren maradni.
2016. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Fear The Walking Dead-et csak pótlónak nézem, amíg nem adják a The Walking Dead-et! Nem jó ez a sorozat, nekem nem jön be úgy mint a TWD. De ha elkezdtem nézni, akkor azért nézem tovább. Amíg nem jön a TWD 7. évada :)
2016. ápr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

40 perc körül van,az nem olyan sok és annyira nagyon nem vészes még nézhető.

annyi,hogy a ráébredések-a zombi nem ember,a vérükkel bekenem magam nem támadnak,az átlag puhány ember bekeményedik-a néző számára már ismert alapokra,ismétlés szagú és unalmas.

szerintem lépni kellene egy nagyot ebben és kihagyni a lerágott csontot,meg a folytonos újramagyarázást.

2016. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!