Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem tugyatok hogy mi fog...

Adriiienn kérdése:

Nem tugyatok hogy mi fog történni a Teen Wolf 6 évadban?

Figyelt kérdés

Mi fog történni a 6.évadban Maliaval,Stilesel és Lydiaval.Theo bene lesz a 6 évadban,és akkor mi fog vele is történni???❓

Előre is köszönöm!!!🐺



#Spoiler-kell-a-6-évadrol
2016. ápr. 9. 10:59
 1/4 Lena_Rosewood ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a 6. évad Stydia-ra (Stiles+Lydia) fog épülni. Nem megerősített, szóval nem tudom. De nekem ők a kedvenceim szóval tök jó lenne *--* ♥
2016. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az egyik gonosz karakter a náci vérfarkas lesz. Ahogy az első válaszoló írta, Stydia kapcsolatra fog épülni. Theo nem hiszem, hogy benne lesz, de mivel nem halt meg, van rá esély, hogy felbukkan.
2016. ápr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 petrababy0715 válasza:

Két részre lesz bontva az évad: 6A és 6B, mindkét rész tíz epizódot takar. Így ismételten 20 epizódos évadra számíthatunk.


- Eddig hivatalosan is szerepelni fog: Tyler Posey, Dylan O'Brien, Shelley Hennig, Holland Roden, Arden Cho, Dylan Sprayberry, Victoria Moroles, Linden Ashby, Melissa Ponzio, Khylin Rhambo, Ryan Kelley, Michael Johnston.


- Lesz egy három hónapos időugrás az 5. évad és a 6. évad között, így pont a végzős év második felénél fogunk járni.


- A 6. évad ismét a barátságokról fog szólni, az évad eleje Scott és Stiles barátságát helyezi központba.


- Malia ereje és önbizalma megnő, amit már az első epizódban megtapasztalhatunk majd.


- Valami nagy fog történni az első epizódban Lydia és Stiles között.


- Nagy évad lesz, Scott és Lydia számára változásokat tartogat.


- Egy vagy két karakter visszatér majd ebben az évadban. Már majdnem sikerült valakit visszacsábítaniuk, de a tárgyalások nem sikerültek. Azonban számíthatunk arra, hogy valaki visszatér az első négy évadból, de nem Derekről van szó.


- A mitológiai szál, amit az évadhoz kitaláltak újraértelmezi majd a sorozatot és Jeff reméli, hogy kielégítő lesz majd a nézők számára.


- Vannak különböző és homályos ötleteik arra, hogy hogyan érne véget a sorozat, de semmi konkrét, mert a csatorna egy ideje azt sugallja, hogy talán nem ez az utolsó évad. Nehéz számukra megmondani, hogy mikor jön el a végső szezon. Senki nem zárja ki a 7. évad lehetőségét.

forrás: Dylan O'Brien hungary

2016. ápr. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Úristen... olyan jó lenne, ha lenne 7. évad😍😍

Derek nem fog visszatérni? (Még a 6. évad végefelé járok)

2018. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!