Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kegyetlen tánc? Valaki kitudná...

Kegyetlen tánc? Valaki kitudná fejteni a mondanivalót? Nekem ez jött belőle.

Figyelt kérdés

SPOILER!!!

Nekem az jött le,hogy ahhoz hogy Clarie "újjászülessen" a bátyjának meg kellett halnia,mert ugyebár ő volt a sárkány akiről Romeo is beszélt.

Azonban a legvége valahogy ellentmondott ennek az üzenetnek. Azt gondolná az ember,hogy ezek után Clarie megnyílik de nem. Amikor Paul azt kéri,hogy mondja el mit érez annyit felel,hogy "nem". Azt gondoltam azért mert valami olyat akarhat átadni a film,hogy a múltat nem lehet kitörölni és elfelejteni,bármennyire is akarta volna ezt Claire. Vagyis értelmetlen volt Bryan halála.

Ti mit gondoltok,ezt üzenhette a film vagy én értelmeztem félre? Mert egyébként így elég negatív mondanivalója van.



2016. ápr. 9. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit máshogy értelmeztem:

Szerintem eddig pont az volt, hogy ugye Clarie "bántotta" magát és más dolgokkal próbálta elterelni a figyelmét, mert nem bírta a stresszt. De miután elküldte Bryan-t megerősödött, megnőtt az önbizalma és már nem mutatja ki mit érez, még annyira se mint ez előtt, nem fognak rajta látszódni az emlúlt évek emlékei stb. Csak a célja és kész.


Egyébként szerintem nem kellett volna Bryan halála a végére, meg az se, hogy Mia "megbetegedjen".

2016. jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!