Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star wars 7 tényleg ennyire béna?

Star wars 7 tényleg ennyire béna?

Figyelt kérdés

Csak én számomra volt kiábrándító jelenet hogy mikor han solo fia levette a maszkot egy tök bénafejű pattanásos tini volt alatta?? Ilyen nagy gonosznak szerintem nagyon gyenge eresztés volt egy ilye semmilyen béna kisuhárzású embert berakni.

A sztárpilótának jól állt.volna a gonosz szerep

És minek neki maszk?? Védernek azért kellett mert megdöglött volna nélküle ennek semmi naja se volt..

És a lézerkard jelenetek is tök bénák voltak elözmény filmekben meg tök látványos volt ahogy anakin meg a többi jedi pörgette a kardot


2016. ápr. 10. 03:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem több "csúnya arcú" filmbeli főgonoszt tudnék felsorolni, mint szépfiút.

A főgonoszokat, (ahogy minden embert)nem a külseje alapján kell megítélni hanem a cselekedetei

alapján.Például a "béna kisugárzású

ember" 5 bolygót semmisített meg egy

pillanat alatt, megölte a saját apját.

A maszkot a nagyapja iránti tiszteletből

hordja. Egyébként lehet, hogy már szüksége lesz rà, hiszen neki is vannak elég komoly sérülései.

A fénykardot ki pörgesse? (semmi értelme nincs)

Az egész filmben két fénykard van, amit

összesen 3 ember használ. Rey és Finn először fogtak életükben ilyen fegyvert.Kylo meg lehet levágta volna a saját kezét az oldalra álló ágacskákkal.

2016. ápr. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem se volt túl jó film, de nem ezért. Még örültem is, hogy nem egy tipikus szépfiú volt az egyik fő szereplő, mert őszintén idegesít hogy a médiában mindenki szép, amikor a valóságban nincs így. A maszk azért mert hasonlítani akar vaderre és ezért a kitalált karakterének akivé válni akar kellett maszk. Szerintem érthető. Ami szerintem rossz volt, hogy semmi újat nem tudtak felhozni, szinte az egész a 4. rész volt megint, csak minden nagyobb, meg hogy a csaj aki tegnap még űrhajó alkatrészeket guberált 2 nap alatt autodidakta jedi lett, amire ha visszagondolunk lukenak mennyi idő és kínszenvedés kellett...Ez meg egyszer csak mindent tud. Meg volt benne jó pár klisé. Persze nem számítottam jobbra így nem volt nagy csalódás. sőt őszintén azt hittem rosszabb lesz.
2016. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első leírta a lényeget. Amúgy milyen pattanásos tini? Hol láttál te pattanásokat? 30 éves a csávó.
2016. ápr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel ki szép vagy nem szép, de mikor levette a maszkot bizony nevetséges volt. Egyszerűen nagyon nem illet ide. Inkább valami hülye bulis vígjátékba, mint ide...
2016. ápr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!