Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megjött az új Star Wars...

Megjött az új Star Wars előzetese. Ti mit vártok tőle?

Figyelt kérdés
Én nem sok jót: "Godzilla rendezője", "komorabb, sötétebb hangulat". Ez a kapkodás sem tetszik, hogy minden évben új Star Wars film, legalább 6 évig... Pénzszaga van az egésznek, a Disney be akarja hozni a milliókat, amiket elköltött a Star Warsra.

2016. ápr. 8. 08:36
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 8. 08:36
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Godzilla nem a rendező miatt lett szar, hanem a forgatókönyv miatt.

Én egy jó kis háborús hangulatú heist filmet várok, legyen minél mocskosabb, koszosabb.

Amúgy persze, hogy a pénzről szól, de attól még lehet jó. Abban viszont biztos vagyok a film lehet bármilyen jó, ígyis úgyis fikázni fogják. Ekkora nézőközönségnek nem lehet megfelelni. Előre látom, hogy a filmmel az lesz a baj, bogy elüt a többi hangulatától, az SW7-et meg azért szidják mert remake szaga van. Van sapka nincs sapka esete.

2016. ápr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
48%
Nekem előzetes alapján tetszik. És lehet, hogy pont azért mert más lesz mint az eddigiek, nem a megszokott star wars vonal. És ha már az előzmény trilógiától jobb lesz, már megérte elkészíteni.
2016. ápr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Nem milliókat akarnak behozni, hanem dollár-milliárdokat. A Disney 4 milliárd dollárért vette meg a jogokat. Amúgy a bevétel nagyrésze nyilván nem a filmekből, hanem a játékokból meg a többi szirszarból fog jönni, ezért nekik minél több "nagy" karakterre van szükségük a filmekben, amik eladhatóvá teszik ezeket.


A trailer szerintem nem egy jó trailer. Sokkal jobban is össze lehetett volna vágni ezt. Bár valahogy nekem a főhős, meg ez az egész supervagány stílus sem tetszik. Ezzel nincs is baj, mert így harmincon felül nyilván nem én vagyok a célközönség. Egyértelmű, hogy ez inkább a húsz alatti korosztályra épít. Ugyanaz a fiatal szupervagány főhőst erőltető filmkategória mint a Twillightok, az Éhezők viadala sorozat vagy a Divergent. Ebben most sok pénz van, szóval a Disney hülye lenne nem meglovagolni.

2016. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
39%

Borzalmas...

A komplett sztori a 21 éve kijött Dark Forces videójáték történetét dolgozza fel, szóval ennyit arról, hogy az új Star Wars filmek eredetiek lesznek, de ami még ennél is rosszabb az az, hogy egy amúgy jó történetet teljesen tönkre akarnak tenni az új PC hülyeséggel, azaz, hogy kötelezően szerepelnie kell egy fekának, egy ázsiainak és egy vezéregyéniség nőnek. Kyle Katarn, egy halálosan badass figura szerepét egy huszonéves nőnek adni pusztán csak azért, hogy megfeleljenek a "trendi" PC feltételeknek olyasvalami, ami számomra megbocsájthatatlan, ha legalább egy eredeti sztori keretein belül játszanák a progresszívet akkor még azt mondanám oké, hisz csak a saját történetüket teszik tönkre, de az, hogy egy évtizedek alatt felépített karakter sikerét gyalázzák meg....

Egyszerűen borzalmas. Az Ébredő Erő is csak egy gyalázatos New Hope átdolgozás PC szellemiségben, bár az új Szellemirtók trailer után már nem lepődök meg semmin. Tőlem már látatlanba megkapta a 0 pontot.

2016. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem elég gagyi :D
2016. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
53%
Megint megkapja a giga marketinget, hatalmas pénzbeli siker lesz és folytatják egyre silányabb minőségben. A tavalyi filmre elmentem, kár volt...
2016. ápr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
37%
A traileren is látszik hogy a rombólót számítógéppel rajzolták meg, egyszóval szar CGI.
2016. ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
87%
Csak nehogy aztán a csaj egy nyíllal lelőjön egy TIE vadászt :XD
2016. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
65%

Bár én nem vagyok egy nagy SW-rajongó, de nekem az Ébredő erő is nagy csalódás volt. Bár számítottam rá, amikor megtudtam, hogy ki lesz a rendező...

Ez nem szól másról, csak a pénzről. Az teljesen rendben van, hogy amit drága pénzért megvettek, abból profitálni akarnak. De az, hogy ezt ilyen erőltetetten teszik, az nincs rendben.

Akkor lenne feleennyi film, vagy lenne kétévente, de azok legyenek minőségi alkotások.

2016. ápr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!