Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttam ma a Ser Davos-os...

Láttam ma a Ser Davos-os scenet miért védik meg Jon Snow holtestét?

Figyelt kérdés
Talán azért mert várják Melisandre-t, hogy feltámassza szerintem igen.

2016. ápr. 12. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bitos,hogy nem azért, mivel Davos Melisandre-ellenes és egyáltalán nem biztos,hogy Melisandre akárkit is feltud támasztani, plusz erre Davos, mint egy egyszerű ember, nem is gondolna.

Gondolom azért, mert Stannis törvényesíteni akarta Jont,hogy Stark legyen, tehát fontos neki bizonyos értelemben.

2016. ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Majd kiderül. Habár akik már látták a részt, azt írták, hogy Melisandre nem tudta feltámasztani.
2016. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Amit ennyire tagadnak az nem biztos igaz szerintem meg szerintem az lenne a legjobb befejezés, hogy ha Jon ülne a trónra mint Azor Ahai mert elég sz@r lenne ha Dany ülni csak vagy maradnának a Baratheon-Lannister család az lenne ha jó szerintem, hogy ha Jon és Dany ülne a trónra vagy ha nem akkor jöjjön el a tél és haljon meg mindenki és akkor vége.
2016. ápr. 12. 20:14
 4/11 A kérdező kommentje:

Ja de mind ketten szerették Jon Snow mármint Davos és Melisandre

Davos azért mert mondja, hogy azt hitte, hogy ő fogja átvezetni őket a hosszú éjszakán Melisandre meg azért mert lehet, hogy ő az Azor Ahai.

2016. ápr. 12. 20:16
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg ezért védik meg.


Ha AA lesz, akkor tuti, hogy nem fog a trónon ülni. Meg amúgy sem.

2016. ápr. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Két klisés befejezés van:daenerys az előző uralkodói dinasztia tagja visszaszerzi a trónt és ő uralkodik,a másik meg Jon a jelentéktelen fattyú hirtelen uralkodó lesz.Szóval nem semelyik sem lenne jó.De amiket leírtál azok is elég béne befejezések már bocsi.Remélem Martin megtud lepni valami olyasmivel amire senki sem gondol.
2016. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is reménykedem, hogy tényleg nagyon jó vége lesz már mint úgy , hogy epikus de ha Rhaegar elfogadtatta a több nejűséget akkor ő is Targaryen ha igaz a R+L=J teória és akkor már van joga a trónhoz.
2016. ápr. 14. 15:53
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az lenne a lehető legrosszabb befejezés az összes variáció közül, ha Jon és/vagy Dany trónra kerülne. Az gallyravágná az egészet.

Legalábbis a könyvet, a sorozatban elképzelhetőnek tartom akár ezt is.

2016. ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És szerinted mi lenne a legjobb ha megtörténne?
2016. ápr. 14. 17:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Én új válaszoló vagyok. Szerinetem: mivel Westeros eredeti lakói az Erdő Gyermekei, ezért alapjárton övék a jog az egész kontinensre.

Ahm...mivel önmaguk nem épp egy harcos kis közösség, ezért másfajta módszerrel kell harcolniuk: xarkeveressél.


Martin azt mondta, hogy a Mások egyfajta Aos Sí (ír mitológia), de ahm...ez a történet jobban passzol a Gyermekekre, hacsak a Másoknak nincs valami közük hozzájuk. [link]


Mindenesetre háborúba viszik őket az emberek ellen, alaposan megritkítják egymást, aztán amikor csak már kevesen maradnak mindkét oldalon, a Gyermekek kisöpörnek mindenkit Westerosról és vissza is foglalták az egészet.


Igazából ez szerintem eléggé hű befejezés lenne a könyvek és a sorozat szabályai alapján is, hiszen ha két fél háborúzik éppen, akkor általában egy harmadik fél nyeri meg a csatát. (Pl. Stannis vs. Lannister, de hirtelen befutnak a Tyrellek, Fal vs. szabad nép, de befut hirtelen Stannis)

2016. ápr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!