Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Sárkányok tánca c. könyvben...

A Sárkányok tánca c. könyvben (A tűz és jég dala V. ) szerintetek miért hagyta olyan hirtelen abba Bran és Davos történetét az író?

Figyelt kérdés
Van valami oka, hogy erre a könyvre e két szereplőt 3-4 fejezetben elintézte? Vagy itt is lehet, hogy azt a trükköt alkalmazza, hogy ugye a Varjak lakomájában is hátrahagyott két szereplőt: a Sam-et és a Sansát (mert ugye ők nincsenek a Sárkányokban) és terjedelmi okok miatt a következő könyvben csak visszaemlékezésekből tudjuk meg, mi történt velük a Sárkányok tánca második felének ideje alatt (pl SPOILER Sam "mesterképzése", Davos mentőakciója, Bran egyéb ügyködése) ?

2013. júl. 17. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Sansának lett volna fejezete, de az író átrakta a következő könyvbe.

Szerintem velük indít majd a Winds of Winter, ill. az ő szálaik akkor válnak igazán fontossá, gondolom ezért lettek hanyagolva.

2013. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem, köszi:)
2013. júl. 18. 08:54
 3/8 A kérdező kommentje:
de végülis akkor sem világos, hogy akkor a fejezeteiket miért nem egyenletesen osztotta el a könyvben? :o
2013. júl. 18. 10:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom. :D

Csak találgatni lehet. Biztos volt oka.

2013. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem ezeket a szereplőket, szívesen olvastam volna róluk többet, de valószínűleg nem történt velük semmi.
2013. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) hááát, hogy nem történ semmi :D ez azért valószínűtlen... Davos kalandjaiba Skagoson valamilyen oknál fogva az író nem kezdett bele... Bran meg megmaradt így rejtélyesnek rejtélyes módon :) Sansa meg Kisujj nem hiszem hogy abbahagyták a szarkeverést, szöval ez is valószínűtlen:)
2013. júl. 18. 16:23
 7/8 anonim válasza:
Szerintem az ő sztorijuk majd a következő részben lessz lényeges elvégre Davos Rickonért ment. Sansát meg Kisujj hozzá akarja adni a Völgy örököséhez ami azt jelenti hogy a Völgy is belép a harcba. Minden részre tartogat az öreg valami csattanót :D
2013. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hmm már kezdek hinni nektek :D a Sansát megértem... :) simán el tudom képzelni hogy félreteszi az elékényeztetett p. énjét és egy sereget fog vezetni maga :)) a Davosnál külön remélem, hogy az író nem fejti ki fejezeteken keresztül, hogy hogy szedi össze a Rickonékat... csak egy visszaemlékezés szerűen.. mert szerintem a törénet szempontjából teljesen érdektelen lenne... csak csapjon a lecsóba. A Sam mester-képzésére azért kíváncsi lennék, de azt meg nem tudom, hogy ezt hogy gondolja, hogy az utolsó előtti könyvben Sam még Óvárosban ücsörögne és tanulna... rendezte volna le a Sárkányok táncában pár fejezettel a dolgot.. nem? :)
2013. júl. 22. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!