Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek kik a kedvenc szinkrons...

Nektek kik a kedvenc szinkronszínészeitek? Kik azok, akiknek nagyon szeretitek a hangját/orgánumát?

Figyelt kérdés

Nekem a kedvenceim az alábbi szinkronszínészek.


Női részről: Kovács Nóra, Orosz Anna, Radó Denise, Für Anikó, Kiss Erika, Bertalan Ági, Náray Erika, Hegyi Barbara, Menszátor Magdolna, Pálos Zsuzsa.

Férfi részről: Sörös Sándor, Gáti Oszkár, Csernák János, Kerekes József, Dörner György, Gesztesi Károly, Vass Gábor, viszont szerettem Végvári Tamás, Haás Vander Péter, Gruber Hugó, Buss Gyula, illetve Kránitz Lajos hangját is.



2016. ápr. 13. 10:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Női: Peller Anna, Náray Erika, Nemes Takách Kata, Bogdányi Titanilla, Molnár Ilona, Pápai Erika

Férfi: Szabó Máté, Háda János, Molnár Levente, Szabó Sipos Barnabás, Rékasi Károly

2016. ápr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Női: Molnár Ilona, Dögei Éva, Hegyi Barbara, Liptai Klaudia, Kisfalvi Krisztina, Zsigmond Tamara, Bogdányi Titanilla


Férfi: Kautzky Armand, Kőszegi Ákos, Forgács Péter, Dörner György, Gesztesi Károly, Balázs Péter, Várkonyi András

2016. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Női: Nemes Takács Kata, Solecki Janka, Csondor Kata, Laudon Andrea, Szabó Luca, Somlai Edina


Ffi: Rajkai Zoltán, Lux Ádám, Haás Vander Péter, Selmeczi Roland, Kőszegi Ákos


Sok kedvencem van egyébként - bár már nem sűrűn nézek szinkronos filmeket, mert nem adják vissza az eredetit, meg ugyanazok az arcok köszönnek vissza.

2016. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Női részről: Major Melinda, Molnár Ilona, Bogdányi Titanilla

Férfi részről: Moser Károly, Hevér Gábor


Sok más szinkronszínész hangját szeretem, de ők a nagy kedvencek. Moser Károly miatt még akkor is képes vagyok végignézni egy filmet, ha egyébként az elég pocsék. :D

2016. máj. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kőszegi Ákos
2017. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Csőre Gábor adam sandler és cartman hangja

Kerekes józsef martin lawrence hangja

Geszti péter Siid hangja

2018. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Szabó Máté, Varga Rókus, Király Attila, Varga Gábor, Zámbori Soma, Kautzky Armand :)
2018. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Csőre Gábor, Bozsó Péter, Dolmány Attila

Nemes Takách Kata, Csuha Bori, Csifó Dorina

2018. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sokat szeretek, amiket leírtak előttem azoknak a többségét mindenképpen kedvelem. A már elhunytak közül Józsa Imre, Helyey László, Rajhona Ádám, Tahi Tóth László nagy kedvencem volt, Csernák Jánost, Reviczky Gábort, Kőszegi Ákost, Dörner Györgyöt, Gáti Oszkárt, Sörös Sándort én is szeretem, Stohl András is jó szinkron még ha emberként nem is kedvelem igazán, a hölgyek közül Molnár Piroska, Molnár Ilona és Bogdányi Titanilla talán a kedvenceim. De amúgy mondom, van sok jó szinkronszínész.
2018. ápr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja és Epres Attila, Fekete Ernő még lemaradtak, a "frissebb" hangok közül ők talán a legjobbak.
2018. ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!