Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Joey c sorozat miért csak...

A Joey c sorozat miért csak két évadot élt meg?

Figyelt kérdés
Lehet itt vitatkozni, hogy mindenki a Jóbarátokhoz mérte, nem mint egy új sorozatot stb, de beszéljenek inkább a számok. Nézettségi adatok. A Joey második évada is tudot hozni 7-8 milliós nézettséget /epizód, míg mondjuk a Pretty Little Liars-nek már a 7. évada jön, és már 2-3 éve ilyen 1 és 2 millió közti a nézettség. Vagy a How I Met Your Mothernek se volt sokkal magasabb a Joey-nál (USA adatok).

2016. ápr. 13. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Imdb-ből indulok ki, ott elég silány pontszámot kapott.
2016. ápr. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert mindenki a Jóbarátokhoz mérte... Ha megnézel egy Cougar Townt, ami 6 évados volt, vicc.... De szerintem meg a HIMYM színvonalát is üti, csak azt senki sem egy sikeres sorozathoz viszonította.
2016. ápr. 14. 00:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Sokszor nem tudnak megegyezni.

Lehet túl sok gázsit akart.

Láttunk már ilyet.

2016. ápr. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak szimplán abban a műsorsávban a konkurenciát sokkal többen nézték.
2016. ápr. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem miért hagyták abba, ha nem a Jóbarátokhoz mérjük akkor ritka jó sorozat volt. Kedves, vidám, túlzásoktól mentes és a szerelmi szál is izgalmas volt. A karakterek színesek. Sajnálom hogy nem folytatták.
2016. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Én nem tudom, most tervezem elkezdeni. Viszont az elsővel nem értek egyet, mert pl a Nagyfiúk valamelyik része is baromi szar pontszámot kapott IMDb-n, közben meg én nem is ismerek olyan embert, akinek ne tetszene ez a film, nekem is ez az egyik nagy kedvencem :)
2017. júl. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hol tudnám megnézni a Joey című sorit??
2021. jún. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én annyit olvastam, hogy a sorozat befejezéséhez nagyban hozzájárultak Matt Leblanc ( Joey) magánéleti gondjai. Akkoriban váltak el az első feleségével.
2022. febr. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!