Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ice Cube tényleg ennyire...

Ice Cube tényleg ennyire beképzelt és ellenszenves figura?

Figyelt kérdés

Megnéztem "Straight Outta Compton" vagyis Egyenesen Coptomból" című filmet és nekem Ice Cube egy ellneszenves beképzelt s**gfej figurának tűnt!

Egyedül Eazy E volt a leglazább és legjobb arc szerintem.



2016. ápr. 19. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát akinek a művészneve magyarul Jékockát jelent, az már eleve mindent elárul...:) és ha ehhez hozzávesszük, hogy ő nem színész, akinek az a kihívás és önmegvalósítás a foglalkozásában, hogy karaktereket játszon el, így azt tudom mondani, hogy nagy részben önmagát alakítja.
2016. ápr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt a filmet messzire kerüld el. tele van csúsztatással, és történelemhamisítással. Lényegében egy nagy Dre/Cube-fényezés.


Ice Cube sztem egy közepes rapper, és egy csapnivaló színész. Vannak jó cuccai, de hogy emberként milyen lehet, azt nem tudom. Egy sz*r filmből meg aztán semmiképpen sem derül ki. Lehet, hogy a valódi életben egy bűbájos csupaszív fickó, csak ezt valószínűleg sosem fogjuk megtudni, mert ha nem akarja elveszteni a rajongóit, neki is ragaszkodnia kell az image-éhez.

2016. ápr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1

Szerinted ő játszotta saját magát a filmben? :D

2016. ápr. 21. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!