Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki/kik nyeri (k)...

Szerintetek ki/kik nyeri (k) el a Vastrónt a Trónok harca végén?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 21. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Én annak a végkifejletnek örülnék legjobban és szerintem el is képzelhető,hogy King's Landing/Királyvár a trónussal együtt a tűz martalékává válik, és újra 7 vagy több királyság lesz.

Legalábbis a könyvben ezt eltudnám kézpelni,de a sorozatban nem. Abból valami mást fognak kihozni.

2016. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a sorozatban szerintem Havas Jon, Danynek nincs esélye, hiszen évek óta küszködik, semmire se jutott, még Westerorsra se jutott el. Más esélyes pedig nem nagyon van, egyértelmű, hogy Tommmen és a Lannisterek elbuknak. Stannist elásták a lánya elégetésével.

A könyvben én is a felosztásra tippelek.

2016. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A trón szerintem megsemmisül vagy sárkánytűzben vagy a Mások zúzzák szét.
2016. ápr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a Vastrón megmarad, csak a jelentősége fog elveszni. Lesz így "díszkirály", aki azt hiszi, hogy mindenkit irányít azon a bolygón. Véleményem szerint a királyságok önállósodni fognak és a Másokon lesz a hangsúly.


De ha ez mégsem történne meg, szerintem Daenerys lesz a Vastrónon. Eddig egy helyben állt egy jó ideje, de most újra parancsol a sárkányoknak (legalábbis Drogo-nak) és az egyiket már meglovagolta. Csak felfelé ívelhet a karrierje.

2016. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Csak felfelé ívelhet a karrierje."


:D Ugyanezt gondolta Robb Stark is, amikor újra szövetségre tudott lépni a Freyekkel.

Nem rosszból írom, csak itt lényegében 0 perc alatt be tud keverni egy második érdek valaki másnál, hiába megy bárkinek bármilyen jól a karreirje.

2016. ápr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem a kovácsgyereké, aki a Baratheon fia. Epic lenne.
2016. ápr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A könyvben valószínű más lesz mint a sorozatban, nekem amúgy az a tippem, hogy Dany fogja uralni egy idelyig, de a végső úr nem ő lesz, szerintem meg fog halni.
2016. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
Én Danynek örülnék, de akár Tomment is el tudom képzelni :D a legmenőbb az lenne, ha a kis Robert Arryn felkerülne a Vastrónra :DD
2016. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Közeleg a tél, majd eljön és megfagy mindenki. Teljes lezárás. A legigazságosabb. Mint ahogy a vén nő mondja, a királyok ugyanúgy megfagynak váraikban, mint a parasztok az ólaikban (vagy valami hasonló :) )
2016. ápr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!