Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Spoiler! Vikingek 4. évadzáró...

Spoiler! Vikingek 4. évadzáró epizódja. Vélemények?

Figyelt kérdés

Nem tudom mire vélni és valahogy ettől tartottam. Azzal, hogy két évadot forgattak kicsit eleve lapos volt ez az évad. És az "évadzárót" sem igazán tudom hová tenni.

Eddig minden évad végén megvolt a "hűha, még akarom" érzés, de most... olyan lapos volt. A csata jelenet sem nyűgözött le.

Az meg, hogy nagy hirtelen ugrottak 12 évet az időben... és a nagy dráma Ragnar fiai részéről, hogy csak most derült ki az angliai vikingfalu sorsa. Kicsit erőltetettnek éreztem.

Összességében nem vagyok elégedett.



2016. ápr. 26. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hirtelen ugrottak 12 évet, max párat. A 12 évet arra Magnus már pár éves lehetett az évadban. Amig nem írtad, hogy évadzáró addig le sem esett, annyira átlagos volt a rész. Évad közben voltak jobb részek.
2016. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ja, igen valóban igazad van. Nem 12 évet ugrottak, Magnus lett 12 éves. Akkor kb. 6 max. 7 évet ugrottak.


Na és látod ez az. Elég lapos volt évadzárónak. A Vikingek oldalon "mid season finale"-ként emlegetik, de még egy "közép szezonzárónak" is kicsit gyenge volt.

2016. ápr. 26. 16:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Én elégedett voltam ezzel a félévaddal, várom az őszi folytatást. Az első két rész volt számomra vontatott, de utána már élveztem. Az utolsó rész végén viszont nem annyira örültem az időugrásnak (amúgy sem szeretem a sorozatokban az ilyet), ráadásul Ragnar felnőtt fiai igencsak ellenszenvesek egytől egyig.
2016. ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett ez a 10 rész. Szerintem a következő 10 már arról fog szólni,hogy spoiler(?) Björn hosszú felfedezőútra indul, Ragnar meghal Angliában és így a fiai rászabadulnak az angolokra.
2016. ápr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval, szerintem is Ragnar fináléja közeleg. Remélem folytatják, mert Björn élete is volt annyira érdekes, ami elbírna 2-3 évadot. És a színésszel sincs túl sok baj.
2016. ápr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Már be van rendelve az ötödik évad, újabb húsz résszel.


"History has ordered a 20-episode fifth season of its popular drama series Vikings for premiere in 2017."


[link]

2016. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, az világos, hogy Björn elindul a mediterrán vidékre, ennek így is kell történnie.

Ragnarnak sajnos valóban a vég közeleg. Szerintem a fiai hatására elmennek és megbosszulják a viking falu lemészárlását. Ahhoz, hogy legalább megközelítőleg hasonló módon végezze Ragnar, mint a valós legendákban valami ehhez hasonlónak kell majd történnie.

Viszont ami mégsem hagy nyugodni az Párizs és Rollo sorsa. Valamint Csonttalan Ivar legendáját is eléggé kiforgatták. Elméletben a legendák alapján ő is nagy vezető lesz, ő és Ubbe fogja megbosszulni apja halálát. Az, hogy ő sokra viszi már most látszik, mert a felnőtt fiúk közül ő az aki a leginkább kitűnik habitusát illetően annak ellenére, hogy nem tudja használni a lábát. Viszont kíváncsi vagyok, hogy így hogy fog ez megvalósulni.

Na meg itt az ideje, hogy szépen lassan "Széphajú" Harald átvegye a hatalmat, aki ugyebár ugyancsak tekintélyes uralkodó volt a viking történelemben a testvérével együtt. Viszont az nem derült ki, hogy mi lett velük az elmúlt pár évben amit átugrottak. Pedig számomra elég szimpatikus karakterek ahhoz, hogy Ragnar elkerülhetetlen halála ne legyen komoly veszteség a sorozatot illetően. Úgyhogy remélem ezt a vonalat is tovább vezetik a következő részekben.

2016. ápr. 26. 17:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 1-2 részt leszámítva kifejezetten tetszett az évad a végén mikor Ragnar visszatért szerintem a sorozat egyik legerősebb jelenete volt. Ragnar halálára meg szerintem nem fog most sor kerülni ha meg igen akkor kérdés , hogy vajon Travis Fimmel nélkül , mire megy a sorozat ha tényleg meghalna , de igazából annyira átírták már a történelmi szálakat ,kedzve a párizsi részektől egészen Ivar-ig , hogy nem hiszem , hogy megöletnék Ragnar-t. Egyébként meg A Björn-t alakító színész srác eszméletlen jól hozza a szerepet és ha valaki akkor szerintem ő simán tovább tudná vinni ezt a Ragnar szerű gondolkozást és így a történetet is.
2016. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Látom kicsit már régen tetted fel a kérdést, viszont azért leírom: ez nem az évadzáró volt csak a fél-évadzáró, ugyanis valamiért több részes lesz mint szokott. IMDB szerint július 7.-én kerül vissza a képernyőkre a 11. rész, de az előzetesben meg az ősszel van emlegetve ( https://www.youtube.com/watch?v=UAzptrOYlJo)
2016. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, őszre tervezik a folytatást. Ezt hangoztatták már a 4. évad kezdete előtt is. De igazán lehetne már valami hír róla. Hiányzik. :D Remélem szeptemberben jön a folytatás.
2016. júl. 27. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!