Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek tetszik a The Walking...

Csicsi02 kérdése:

Nektek tetszik a The Walking Dead 6. évadának befejező része?

Figyelt kérdés

Szerintetek kit fog megölni Negan?

Én nagyon várom már a folytatást :)



2016. ápr. 17. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem Sasha, vagy Carl lesz aki távozik, vagy Abraham. :( szerinted?:)

12/L

2016. ápr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

- Az esélyesség sorrendjében, kezdve a valószínűvel: operatőr, Abraham, Glenn, Aaron, Rosita, Daryl, Eugene, Sasha, Michonne, Maggie, Carl, Rick,


- Ez az évadzáró a rajongók szemen köpése volt. Nagyon rossz érzés, hogy így semmibe veszik a nézőket.


- Én, 4 év alatt most gondolkodtam el először azon, hogy végképp kaszálom a sorozatot. De a 7. évadba még belekezdek, viszont ha nem Glenn lesz az áldozat, már nem fog érdekelni.

2016. ápr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ha bárki megmozdul, bárki megszólal vágjátok ki a gyerek másik szemét és etessétek meg az apjával és kezdhetjük is!" - Hát ebből a mondatból egyértelmű hogy biztos nem Carl és nem Rick az.


Meg idemásolom az észrevételemet egy korábbi hozzászólásból:


Amúgy meg mi van ha senkit se vert agyon, csak szimplán jól elagyalt. Olyat nem mondott hogy most megölöm egyikőtöket, hanem csak azt hogy "Az egyikőtökből még a szart is ki fogom verni."

('So, now I'm gonna beat the holy hell outta one of you.')


Meg előtte még azt mondta h senkit se akar megölni.

(You don't really think that you were gonna get through this without being punished, now, did you? I don't want to kill you people.

Just want to make that clear from the get-go.

I want you to work for me.

You can't do that if you're dead, now, can you?)


Egyébként én is Abrahamot tartom esélyesnek.

2016. ápr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Maga a rész jó volt csak a cliffhanger volt csalódás.

Mivel Negan biztos megölt valakit :Rén is bemásolom amit írtam:

Rick meg Carl esélytelenek Michonneal.Abraham tuti nem halt meg.Kirkman elmondta hogy sajnálta hogy megölte ilyen hamar a képregényben ( Denise az ő halálát kapta meg) és nem hagyta meg a háborúra.Így nem hiszem hogy most megölnék.Plusz Negant egy "nagy" karakter halálával kell bemutatni szóval se Eugene,se Sasha,se Rosita,se Aaron.

Szerintem maradtak Glennél hisz az ő halála nagyban hozzájárult Maggie karakterének fejlődéséhez és a történet alakulásában.De persze majd kiderül.

2016. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Részemről imádom minden másodpercét. Engem nem zavart, ahogy terelgették őket, ahogy csalogatták. Jó, szerettem volna tudni ki hal meg, de akkor nem találgatnánk.

Meg azt gondolom, hogy figyelik a közvéleményt és kicsit alakítgatják.

2016. ápr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A többségnek nem tetszett: [link]
2016. ápr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


Én nagyon remélem hogy nem Glen fog meghalni. Habár senki ne halljon meg szerintem :) de ez elkerülhetetlen

2016. ápr. 18. 20:42
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint nem értem mi ez a nagy közfelháborodás körülötte, ahogy látom sokan egyszerűen csak divatból köpködnek mert másoktól is ezt látták.

Nem mondom hogy a legjobb vagy legizgalmasabb rész lett volna, mert azért nem, de érdekes volt látni a terelgetést is, Negan monológja szerintem egyszerűen fantasztikus lett, szerintem a színész is tökéletesen alakítja a karaktert. Bár ennyi alapján nehéz ítélkezni, kíváncsi leszek mit hoznak ki a fickóból a következő évadban, de a bemutatkozása határozottan olyan volt amit vártam.

Külön tetszett ahogyan látjuk a főszereplőkön ahogyan megtörnek, ahogyan kénytelenek beletörődni az elkerülhetetlenbe. Főleg Ricknél szembetűnő ez, aki régóta játssza az irányító szerepét, és most került először olyan helyzetbe, hogy teljesen kicsúszott a kezéből a gyeplő.

A lezárás pedig, annyian fujjognak, hogy ez micsoda merénylet a nézők ellen, de abba nem gondolnak bele, hogy mit csinálunk? Azóta is erről beszélünk és találgatunk! Hova ennél tökéletesebb cliffhanger? :D


Egyébként én Abrahamat vagy Eugenet tartom esélyesnek. Talán még Darylt, bár ő meg akkora közönségkedvenc, hogy nem hinném, hogy őt ki mernék írni a sztoriból... vicces amúgy hogy az eredeti történetben nem is szerepel, kizárólag a tv-sorozat miatt találták ki egy töltelékkarakternek, ehhez képest mennyi rajongója lett :D

2016. ápr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát srácok, azt hiszem már meg is van, kit ölt meg Negan:


SPOILER:


Most olvastam a hírt, hogy a Glenn-t alakító Steven Yeun főszerepet kapott egy zombis filmben, aminek már tart a forgatása Belgrádban. Tekintve, hogy a TWD 7. évadjának a forgatása a napokban kezdődik (vagy már el is kezdődött) Amerikában, és egy filmet nem lehet pár hét alatt leforgatni, meg is van a vesztes. :) Persze ez csak egy tipp. Figyelni kell, hogy a TWD stábjából még kik kapnak mostanában szerepeket más sorozatoknál/filmeknél. Ha senki, akkor Glenn hal meg. *yeah!* :D

2016. ápr. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még nem jelenti törvényszerűen azt h kiírják a sorozatból. Daryl (pl. Légszomj) és Maggie is (A fiú) szerepelt más filmekben 2015-ben miközben a WD-ben is szerepeltek. Megoldják az ilyesmit a színészszakmában, legalább 1-2 évre előre már be vannak táblázva hogy ki mikor hol forgat és ha valaki éppen nem ér rá amikor csinálnak egy részt, akkor vagy korábban vagy utólag veszik fel vele a jeleneteket. Egyébként pár hét alatt fel lehet venni a filmjeleneteket, a filmekkel a nagyobb munka úgy is csak később kezdődik, a vágás, effektezés, de oda meg már nem kell a színész.
2016. ápr. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!