Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fear the walking dead 2. évad...

Fear the walking dead 2. évad online?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Valaki tudna nekem írni olyan oldalt, ahol meg tudom nézni neten a sorozatot????

Már mindent néztem beírtam, rámentem és egyszerűen nem tudom sehol sem megnézni!!

Indavideo, youtube kilőve....

Felvettem a 2. részt mikor visszanéztem lemaradt a vége ami nem kevés. Nem tudom mi történhetett felvétel közben, de az a rész volt , mikor kikötöttek hajóval a családnál és kb. odáig néztem, hogy a srác baltával öli a zombikat a tengerparton...

mikor a család átváltozik zombivá, na azt nem láttam. Így nem jó megnézni a 3. részét.

Milyen oldalakon tudom megnézni?

Tényleg mindenütt próbáltam már, van olyan oldal is ahol nem is indul el a video!

Előre is köszönöm.


2016. ápr. 28. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sorozat-barat.com

Én itt nézek mindent.

2016. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 íazazazazaza ***** válasza:

Én is sorozatbarátot ajánlom, legjobb gyüjtőoldal, fentvan kb minden, ftwd-ből még a web évadok is, bár hát azokat hagyjuk... xD


[link]


Üdv, :D

2016. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Örök hálán nektek! Megtaláltam! XD

Végre megtaláltam.....nem hiszem el, hogy nem tették fel indavideóra se....alig találtam meg bezzeg a 20 évvel ezelőtti sorozatokat kidobta XD :)

2016. ápr. 29. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!