Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek összeségében a...

Szerintetek összeségében a Rambo vagy a Terminátor filmek a jobbak?

Figyelt kérdés
Kétségtelenül Stallone,és Arndold legnagyobb,legikonikusabb filmjei,szerintetek melyik a jobb?:)

2016. ápr. 28. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rambo :D Én a terminátort sosem szerettem ha választanom kéne akkor Arnold báttyától én a ragadozót mondanám ami tetszett nekem :D Nem bántam volna,hogy ha a folytatásban is visszatér.
2016. ápr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok kinek meik a jobb film terminátor filmeket régebben joban bírtam
2016. ápr. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Kétségtelenül? A Rocky-nak legalább akkora kultusza van mint a Rambo-nak és több nézhető rész is született belőle.


Hogy melyik a jobb? Nehéz.


A Rambo-ból nyilván csak az egyet kell számításba venni, a többi gyakorlatilag értékelhetetlen. Egy kifejezetten tartalmas film, Amerika egyik szembenézése a vietnami háborúval és az utána következő évekkel.


A Terminátorból csak az első és a második részt veszem számításba, jóval kevésbé komoly filmek, nem túl mélyek, viszont technikailag annál erősebbek, igazi hollywoodi szuperprodukciók (főleg a második rész).


Összességében a Rambo-t egy jobb és fontosabb filmnek tartom, ettől függetlenül az első két Terminátoron bármikor remekül szórakozok, annak ellenére is, hogy sokkal többször láttam őket, mint az előbbit.

2016. ápr. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első részek mindkettőből fantasztikusak, a többi mindkettőből szar.
2016. ápr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

A Rambo első része szerintem egy kiváló film. Politikailag is egyszerre elégíti ki mindkét oldalt, remek benne az akció, van mondanivalója, és még Sly is remek benne. Komolyan, az a jelenet amit lenyom a végén az nagyon erős.

A többi Rambo film talán a legutolsó kivételével borzalmasan szemét filmek, undorító nacionalista propaganda mind.


A Terminátor első része szerintem kiváló, kisgyerekként nagyon paráztam tőle. A második is jó volt, technikailag egy mérföldkő. Szórakoztató, olykor vicces és a végén férfi szem nem maradt szárazon :) Najó ez kicsit túlzás de értitek mire gondolok.

A harmadik felejthető csak a vége emlékezetes, a negyediknek már a vége se igazán kiemelkedő. Az ötödik meg valami szörnyű reboot akármi ami ugye kitüti gyengébb folytatásokat, viszont a kiváló első két részt is. Az hogy megéri e az ezen a filmen múlt volna, de olyan bitangszar lett hogy inkább azt mondom hogy nem érte meg. Kicsit sem érte meg.


Igazából nehéz választani. A Rambo első része szerintem jobb mint az első két Terminátor rész, viszont a folytatásai a Terminátornak kevésbé szarok. Ha muszáj választani akkor inkább a Terminátor de csak 1 hajszállal.

2016. ápr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Rambooo sly forever
2016. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Terminator 2 volt kiskoromban a kedvenc filmem, amikor kolcsonadtak, ket nap alatt 7x neztem meg. Ja lany vagyok...ez mindet elmond. Bar szerintem a Robotzsaru ('87) a legjobb :))
2017. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!