Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti nemtartjatok ellenszenvesne...

Ti nemtartjatok ellenszenvesnek furcsának harry potter megformálójat daniel radcliffet?

Figyelt kérdés
Emiatt a kijelentés miatt nagyon ellenszenves :nem vallásos sőt ateista ....hattt meglepődtem! Ti?
2016. máj. 2. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nagyon rendes fickó. Nem érdekel, hogy vallásos-e, nem a vallásosság tesz valakit jó emberré. Én is ateista vagyok.
2016. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Számomra meg te vagy ellenszenves azért, mert az alapján már ellenszenves valaki neked, hogy ateista. :D
2016. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

4 dolog az amivel az embereket egymásnak tudják ugrasztani. 1. Politika

2. Vallás

3. Pénz

4. Focimeccs

Általában ezek miatt vannak nagy tömegbe verekedések vagy rosszabb dolgok. Szóval amíg ezekről van szó nagyon lesz*rom.

Én is ateista vagyok félig-meddig. Istenben hiszek, de a vallásokban nem.

2016. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Az,hogy ateista az nem változtat a tényen, hogy borzalmas rossz színész. Lehet gyerekként Harry Potter szerepében aranyos volt, de felnőtt szerepekben siralmas. Ugyanúgy fog járni mint a "reszkessetek betörők " sztárja Macaulay Culkin. Kisfiúként nagyon édi volt, felnőttként borzalmas. Nem is hívják szerepekre.
2016. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nm épp ellenszenves csak na ....meglepődtem mert nm ilyennek képzeltem....akkor te előttem író te nm vagy ateista csak nm stressz eggyet a vallasokkal nm ?
2016. máj. 2. 20:08
 6/13 A kérdező kommentje:
Ertessz
2016. máj. 2. 20:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem ilyennek képzelted.. mert milyennek? Vallásos papucsnak?
2016. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem én gyűlölöm az összes vallást. Egyiket se Isten teremtette. Ha ő teremtette volna, akkor mindegyik vallás egységes lenne. De nézd. Az egyik alakhot imádja a másik ezt a 3. azt. A 10 parancsot kitalálták hogy ne ölj stb. Ha anno ezek szerint éltek volna a papok (amik egyébként régebben a királyoknál is gazdagabbak voltak) miért indítottak keresztes háborukat etc, etc.. :DD Régóta már a hatalomról szól minden. Hülyeség az egész. Igaz vannak megmagyarázhatatlan dolgok. Lehet hogy van valami. De a mai világban nehéz hinni bárkiben. Még a saját családodban is nehéz.
2016. máj. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Néztem vele egy-két interjút, az alapján egy teljesen hétköznapi srácnak tűnt, akinek nem szállt a fejébe a siker és a sok pénz. Szóval nekem nincsen vele bajom. A vallással kapcsolatos nézetei nem igazán befolyásolják a véleményemet.
2016. máj. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az pont nem érdekel hogy ateista... Nem ismerem személyesen nem tudhatom milyen valójában.


Nekem Harry karaktere vált időközben ellenszenvessé.

2016. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!