Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek az HBO mit talált...

Szerintetek az HBO mit talált ki, hogy Hodor Hodor lett?

Figyelt kérdés

Ugyebár a sorozatban Wylis az igazi neve, a könyvbeli Walderrel ellentétben.

A sorozatban Wylis tudott beszélni rendesen, majd történt valami és Hodor lett.

Én arra tippelek, hogy ez a sorozatban úgy fog megvalósulni, hogy Wylis nem fogadott szót Old Nannek, elment kardozni Benjennel, Benjen véletlenül jól fejbevágta, és Wylisből Hodor lett. Benjen pedig nem tudta ezt feldolgozni és ezért később csatlakozott az Őrséghez vezeklésként.



2016. máj. 3. 22:27
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
20%
Nem volt ott semmilyen lány.
2016. máj. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
68%
De volt! Nézd meg még 1x
2016. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom, hogy az egyik válaszoló szerint miért volt jobb az eddigi 2 részt, mint a komplett 5. évad.

Areo Hotahn végrehajtott az HBO egy karaktergyilkosságot. Kb. Roose Boltonon is. Doran Martell egy nulla lett. Jon feltámasztása harmatcsenge lett. Davos megkéri Melisandrét, hogy mágiát használjon...

Nekem eddig nagyon lapos a 6. évad. Eddig egyedül az tetszik, hogy Bran által visszaemlékezéseket kaphatunk.

2016. máj. 4. 14:39
 14/35 anonim ***** válasza:
Nem, nem volt. Nem egy lányról kérdezte Hodort, hanem hogy vele mi történt...
2016. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Kicsit off, nem tudom hányan ismerik itt, de Hotahról eszembe jutott ez a vicces elemzés: https://www.youtube.com/watch?v=IjFrn4S1H4k


Minden részt elemez és előtte intrónak bevág egy marha jó "előző részek" tartalmábólt (a sorozat "szellemében", kicsit rávilágítva az ellentmondásaira, következetlenségekre). Ha maga a videó nem is érdekel/nem jön be, de az intró már önmagában is kifektet. A Hotah résznél én majdnem leestem a székről. xD

2016. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim válasza:
csak Lyanna volt ott
2016. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Bran Meera Reed-ről kérdezte Hodor-t. Arról, hogy hol van?
2016. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
A könyvben azt mondják,hogy egyszer csak elkezdte,így lehet,hogy nem rögtön a megbolondulása után kezdte el ezt mondani,hanem később mint bolond vette át valahonnan.Egy teória szerint Hodor-nak hívják a másik istent(a sötétség urát),ebből fakadóan el tudom képzelni,hogy valahogyan kapcsolódik Hodor hodorozása a másokhoz vagy a régi istenekhez.Nem tudni,hogy a régi istenek milyen kapcsolatban vannak a sötétség urával,de Hodor köztudottan szeretett az Istenerdőben lenni,ahol érhette valamilyen olyan hatás a varsafától ami miatt elkezdte ezt.Senki sem tudja,hogy mit jelent a Hodor Hodor környezetében,így nem jöttek rá,hogy valójában mit mond. Melisandre amikor a sötétség uráról beszél,akkor nem mondja ki a nevét,mert attól fél,hogy odavonza a sötétség urának a hatalmát.Talán pont azért intézte úgy valamilyen erő,hogy a Starkok istállófiúja,Bran későbbi segítője ezt mondogassa,hogy a sötétség urának a hatalmát Bran közelében tartsa,ugyanis amikor Melisandre meglátja Brant és az öregembert(Vérholló) a tüzében rögtön úgy gondolja,hogy ők a sötétség urának a bajnokai.
2016. máj. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Az, hogy Hodor a Great Other/Másik isten igazi neve és/vagy Hodor látta őt és annyira megijedt tőle, hogy csak a Hodort képest kimondani teória egy viccnek indult :D

Csak persze, mint sok más teória esetében, elkezdték egyre többen hangoztatni.

2016. máj. 16. 21:48
 20/35 anonim válasza:
70%

Izgalmas kérdés, én a hét elején belefutottam egy videóba, amiben egy srác tök érdekes diagnosztizálja Hodort. Nem a könyv szerint, hanem ilyen tudományos megközelítésben.


https://www.youtube.com/watch?v=zEQPVI0ofv0

2016. máj. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!