Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek az HBO mit talált...

Szerintetek az HBO mit talált ki, hogy Hodor Hodor lett?

Figyelt kérdés

Ugyebár a sorozatban Wylis az igazi neve, a könyvbeli Walderrel ellentétben.

A sorozatban Wylis tudott beszélni rendesen, majd történt valami és Hodor lett.

Én arra tippelek, hogy ez a sorozatban úgy fog megvalósulni, hogy Wylis nem fogadott szót Old Nannek, elment kardozni Benjennel, Benjen véletlenül jól fejbevágta, és Wylisből Hodor lett. Benjen pedig nem tudta ezt feldolgozni és ezért később csatlakozott az Őrséghez vezeklésként.



2016. máj. 3. 22:27
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Én sem értem miért fos megoldás.Sokat szidtam a sorozatot az ötödik évad óta hogy milyen lett de szerintem ezt elég jól megoldották.
2016. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
most eszembe jutott valami. ugye bran megvargolta hodort, aki tartotta az ajtot. de mikor vargolt ki belole? szerintem bran meg benne volt mikor meera elkezdte kialtozni h hold the door! ... de minek mikor bran kenyszeritette a vargolassal h ott legyen.. es akkor bran benne volt mindkettoben a jelen-hodor halalaig, nem? durva lehetett vegignezni a multbeli wylist azert... de meera akkor minek kialtozott?
2016. máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
tehat igazabol nem is hodor tartotta, hanem bran.
2016. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezen gondolkodok, hogy vajon

A) Bran wargolta Hodort és lényegében a halálba kényszerítette, míg Meera önző módon adta alá a lovat és mentette az irháját.

Vagy

B) Mivel Bran egyedül wargolt, így összekuszálta a dolgot, tehát lényegében nem tudta, hogy mit csinál és mi történik, így vagy tényleg Hodor tartotta az ajtó saját akaratából vagy Bran kuszálta össze a dolgokat és Hodor "bakattant".

Erre remélem választ fogunk kapni.

2016. máj. 24. 20:45
 35/35 anonim ***** válasza:
hat mivel hodor a veszhelyzetekben hasznalhatatlan meg h wylis latta a sajat halalat ergo bran szerintem meg mindkettoben benne volt.
2016. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!