Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Film orosz cári családról?

Film orosz cári családról?

Figyelt kérdés
6-15 évre visszamenőleg keresek egy kosztümös orosz(?) filmet, amiben egy Petroruska(?)nevű, gyenge egészségű, hosszú szőkésbarna hajú fiatal fiú szerepelt. Ő játszotta a főszerepet, a trónvárományos fiút. Körülötte lebzselt mindenki a szeretője (volt vagy akart lenni) egy a palotában lévő ledér nő, viszont egy nagyravágyó család a lánygyermeküket rákényszerítette, hogy az éppen egészségi állapota miatt legyengült és elájult cár ágyába bújjon, így mindenki azt higgye, hogy lefeküdtek, ez pedig házasságot von maga után. A lány bele is ment, Petroruskát levetkőztették, mikor ájult volt, úgy is találtak rájuk, aztán vagy hozzáment, vagy még csak bejelentették az udvar előtt, hogy esküvő lesz, nem tudom. Lehet, hogy sorozat volt, lehet hogy film. Magyar szinkron nem hiszem, hogy készült. Ráismer valaki?
2010. ápr. 8. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami rémlik, Nagy Péter cár bátyja gyengeelméjű volt, Ivánnak hívták. Nagy Péterről szólt a film, születésétől kezdve. A címe most nem jut eszembe.
2010. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmm hát nem tudom, amennyit láttam ebből, az mind erről a fiatal fiúról szólt, és amíg láttam, mindvégig fiatal volt.
2010. ápr. 12. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!