Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Barátok Közt szereplői nem...

A Barátok Közt szereplői nem érzik magukat nagyon kellemetlenül, hogy még mindig szerepelnek abban a sorozatban?

Figyelt kérdés

Tegyük a szívünkre a kezünket és mondjuk ki, hogy a Bk az egyik legsza##bb sorozat, a kérdésem arra irányulna, h a szereplők nem érzik baromi gáznak, hogy még mindig ott vannak? Nagyon rossz történet, rossz szövegek, gagyi, igénytelen kivitelezés stb, ez jellemző a sorozatra.

Én az utcára alig mernék kimenni annyira gáznak találnám, ha ott szerepelnék.



2016. máj. 7. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom elég jól keresnek, szeretik amit csinálnak, sokan nézik a sorozatot. Én is nézem, nem vagyok tőle elragadtatva,de már megszokás. Plusz kb. ez a legnormálisabb magyar műsor,de mindenképpen jobb, mint pl. ,hogy csak egyet mondjak, Hajdu Péter új műsora.
2016. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én inkább felkötném magam ha ott kapnék szerepet színészként
2016. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem el kéne már engedni ezeket a magyar filmeket/sorozatokat. Ne megszokásból nézz szart, hanem tudatosan nézz minőségi sorozatokat/filmeket. Vannak bőven azok is, nem csak ezek.
2016. máj. 7. 19:57
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
"Nagyon rossz történet, rossz szövegek, gagyi, igénytelen kivitelezés stb, ez jellemző a sorozatra." - ezt így ne jelentsd ki, mert egyáltalán nem JELLEMZŐ a sorozatra, hanem szubjektív vélemény!! Ha Neked nem tetszik, egyéni vélemény! Eleve nem értem a kérdésed, hogy miért éreznék magukat rosszul a szereplők! Ha rosszul éreznék magukat, már rég kiléptek volna, egyiküket sem kötelezi a stáb, nem köti Őket ilyen jellegű szerződés, hisz régebben is voltak olyan szereplők benne, akik saját maguk döntöttek a távozás mellet, de Ők is leginkább magánéleti dolgok miatt, ami mellett a színészkedés már többé nem fért bele! Nekem például tetszik, mert mindig történik benne valami izgalmas vagy érdekes esemény, mindig nézem, amikor tudom.
2016. máj. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, és lehet, hogy a történetről szubjektív a vélemény, de a minőség viszont azt jelenti, hogy mennyire látványos a kép/fények/hangok technikája, hogyan csinálta meg azt a stáb! Ebben hol van ilyesmi kivetnivaló??
2016. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Néha az origó oldalán közzé tesznek nézettségi mutatókat, és kapaszkodjon meg mindenki: A BK magasan vezet. Stabilan hozza a kb 1,3 milliós nézettséget. Ez a legnépszerűbb műsora a csatornának. Innentől fogva nem lehet arról beszélni, hogy gáz lenne kötődni akármilyen formában a sorozathoz. Régebben én is néztem a párommal, mivel neki már nincs rá ideje így már én sem nézem.

Egy dolgot viszont nem lehet elvitatni a sorozattól: A felnőtt színészek hitelesek és jól hozzák a karakterüket. Szerintem ez az egyik titka a műsornak. Nézem Őket és elhiszem amit látok, mert tegyük a szivünkre a kezünket jól csinálják. Viszont a gyerekszínészekkel bajban voltam, őket abszolút nem kedveltem, nálam Ők tették be a kaput és végleg lemondtam a sorozat nézéséről. Irritált az a sok gyerek színész akik teljesen hiteltelenek és nem odavalók voltak.

Összehasonlításképp a Jóban rosszban nekem abszolút nem tetszik. Sajnos azt kell mondanom, hogy csupa ripacs és ezt nem szándékos sértésnek szánom, hanem ez a véleményem. Már a beharangozók is csupa hatásvadász mondatokból állnak. Teljes hiteltelenség, rossz színészi teljesítmények, totál gáz .... Egy értékelhető karakter sincs a sorozatban..."vidéki ripacsok" utánérzésem van ha rájuk nézek.Sajnálom.

2016. máj. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Normális körülmények között úgy kéne érezniük magukat, de ebben az országban még mindig nagy nézettsége van ennek a nevetséges és üres sorozatnak.

Szerintem aki szokott sorozatokat nézni, ez a leglaja kategória, ami még viccnek is rossz. Meg persze a párja a jóban rosszban meg tudom is én még mik vannak.

2016. máj. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is egy kalap sz.r, de ez van, ez kell - meg a dél-amerikai gagyik - a nézőknek, mert jaj.


Én már ősidők óta nem nézek magyar sorozatot, inkább brit vonalon mozogk, mert ŐK tudnak, és nem szappanoznak, hanem társadalomkritika, kemény dolgok mennek bennük, ami leköt. :)


Egyébként őszintén? Annyi pénzért szerintem én is elbohóckodnék naponta.

2016. máj. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Breaking Bad, Game of thrones, House of cards. Ezek kiváló sorozatok, mégis csak az internet népe ismeri ezeket leginkább.

A Bk-ról azért írtam ki ezt a kérdést mert már elmúlt az az idő amikor csak rossz sorozatok voltak, ma már kiválóbbnál kiválóbbak vannak, de mégis a barátok közt itthon tarol a nézettségi adatokat tekintve.

Én úgy gondolom, hogy mivel már 10-akárhány éve megy, az emberek már csak megszokásból nézik, kötődnek 1 karakterhez, mert már 10 éve ott van velük napi 5x 1 órában a nappaliban, kvázi mint egy rokon.

Ettől függetlenül a sorozat igenis rossz. A sorozat mint műfaj fejlődik. A Bk nem. Szerintem annak a generációnak ki kell halnia akik megfertőződtek ezzel a sorozattal. Még eltarthat néhány évig, de biztosan be fog következni. Van fény az alagút végén, csak az még messze van, de napról napra közelebb kerülünk hozzá.

Addig sajnos el kell viselni, hogy vannak ilyen dolgok mint a Bk, vagy az éjjel nappal bp. Arról nem is beszélve, hogy Bud Spencer filmekből havi 2-őt leadnak, de ez egy másik téma.

2016. máj. 9. 12:28
 10/11 A kérdező kommentje:
A pénz dolgot megértem, hogy azért nem szállnak ki, de nincs bennük valamiféle belső hang, hogy jó-jó, pénzért csinálom ezt, de azért tudom, h szar.
2016. máj. 9. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!