Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Barátok Közt szereplői nem...

A Barátok Közt szereplői nem érzik magukat nagyon kellemetlenül, hogy még mindig szerepelnek abban a sorozatban?

Figyelt kérdés

Tegyük a szívünkre a kezünket és mondjuk ki, hogy a Bk az egyik legsza##bb sorozat, a kérdésem arra irányulna, h a szereplők nem érzik baromi gáznak, hogy még mindig ott vannak? Nagyon rossz történet, rossz szövegek, gagyi, igénytelen kivitelezés stb, ez jellemző a sorozatra.

Én az utcára alig mernék kimenni annyira gáznak találnám, ha ott szerepelnék.



2016. máj. 7. 19:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk az Éjjel-nappal Budapest jó célzás volt, azt én is utálom, tipikus bemutató jelenetek: ketten smárolnak vagy hasonló, mire egy harmadik fél felháborodva közbeszól, hogy "Ti mi a rossebet csináltok???!!" - meg hasonlóak, és igazából csak úgy mutatják be, mint a hétköznapi életet, nincs egy fordulatos vagy egymásból kiinduló történetek, amik köré lehetne építeni, úgyhogy az szerintem is sz#r, de a BK közel sem.
2016. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!