Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor lesz a The Runaways...

Mikor lesz a The Runaways Magyarországi premierje? (már beírtam a google-ba)

Figyelt kérdés
Sehol se találom. Úgy volt, hogy április 8.-án. Nos, nem április 8.-án. CInema Citybe legalábbis biztos nem. Szóval mikor lesz? Van már pontos időpont?
2010. ápr. 8. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
nem mindegy? -.-
2010. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úristen. Nem mindegy. Én már vagy fél éve erre filmre várok. Istenem! Kössz a válaszodat! Bunkó
2010. ápr. 25. 18:27
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Elég szánalmas vagy, ha erre vársz már fél éve.
2010. ápr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de ismersz te engem egyáltalán? A The Runaways-t, már a film előtt is imádtam. Szóval jó lenne ha nem szólnátok be egyből, úgy, hogy nem is tudtok semmit az egészről..
2010. ápr. 25. 22:27
 5/9 anonim válasza:

szia!

én felvettem a kapcsolatot a Palace Cinemas-szal, és csak ennyi információt kaptam:

"A The Runaways című filmnek egyelőre nincs végleges hazai forgalmazója, így magyarországi premier dátuma sem."

Már én is nagyon várom :S

remélem segítettem valamit :)

L/16

2010. máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Úristen. Levelet küldeni a Palace Cinemasnek... ez már nagyon fanatikus.. szánalmas.
2010. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

14:14

azt nem értem, hogy ha téged kib*szottul nem érdekel maga a film vagy bármi más.. akkor mi a francnak vagy itt?!

2010. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igaz... én sem birom megérteni.. A sok...

No, szóval, köszönöm, hogy segítettél, mert így legALÁBB LEMONDOK RÓLA, ÉS KELLEMES MEGLEPETÉSKÉNT FOG ÉRNI, HA KIJÖN. kÖSZI!

2010. máj. 21. 14:39
 9/9 anonim válasza:
holnap - azaz január 13-án - megjelenik DVD-n! :)
2011. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!