Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki elmagyarázná pontosan...

Valaki elmagyarázná pontosan a Red John történetet?

Figyelt kérdés
A mentalistából van Red John. Valaki kérem elmondaná a Red John történetet és ,hogy melyik részben bukkan fel ahol az arcát látom stb?

2016. máj. 10. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy idősebb rendőr Red John.

Nem szoktam nézni a Mentalistát, de láttam korábban többször a reklámjait meg egyszer belenéztem mikor épp az a rész menta tv-ben, mikor a főszereplő olyan embereket hívott össze, akikre gyanakszik. És a rendőr volt az. Megölte korábban a főszereplő családját vagymi.

2016. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Óh értem
2016. máj. 10. 20:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Red John néven vált ismertté egy sorozatgyilkos, aki a sorozat elején megölte Patrick családját, és az egész sorozat alatt többször láthattuk a "műveit".

Az arca, személyazonossága sosem volt ismert, Patrick mindvégig próbált a nyomára bukkanni. A 6. évad elején aztán 10 emberre szűkül a lista, végül kiderül, hogy Thomas McAllister sheriff volt az.

A 6. évad 7. részében derül ki, a 8. részében pedig Patrick végül megfolytja, ezzel örökre lezárul a sorozatban a Red John-korszak.

2016. máj. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!