Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tudok sorozatot angolról...

Hogy tudok sorozatot angolról magyarra fordítani?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a sorozatokat és sok időt is töltök velük. Angolul nézem őket, de szívesen fordítanék magyarra, jó elfoglaltságnap tartom. Van valamilyen program ehez? Valaki leírna részletesen h hogy kell?
2016. máj. 10. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha angolul nézed, akkor feltételezem tudsz is angolul, szóval nem igazán értem a kérdésedet, feliratot szeretnél készíteni ? azt egyébként jegyzettömbbel is tudod, csak sajnos hosszadalmas, viszont programot sajnos én sem tudok
2016. máj. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha már ennyi időt töltök vele akkor csináljak valami hasznosat is:) Igen feliratot szeretnék szerkezteni. köszönöm a válaszod akintud valamilyen programot vagy bármit h mások hogy csinálják azok írjanak
2016. máj. 10. 22:23
 3/3 TR75 ***** válasza:

Subtitle Workshop - sokan ezt használják, a jegyzettömböt és társait nyugodtan elfelejtheted.

A program lényege, hogy meg tudsz vele nyitni egy feliratot, valamint a videót is, amihez készült/készíted. Folyamatosan ellenőrizheted a táblák időzítését (tábla = a felirat éppen megjelenő része a videó alatt), javíthatod, szerkesztheted őket. Lehetőség van egy ilyen programban fordítást is készíteni, esetedben például akkor, ha van angol felirat hozzá.

Nem mennék ebbe bele jobban, mert ez nagyon összetett dolog, nézz szét itt, tanulmányozd át a knowhow-t :-)

[link]

Jó móka a feliratkészítés, de csak úgy érdemes csinálni, ha komolyan gondolod, egy-egy sorozat hónapokra melót ad, és az már nem olyan vicces, ha évad közben félbemarad.

2016. máj. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!