Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amerika kapitány a tél katonáj...

Amerika kapitány a tél katonája csak szerintem nem annyira jó mint mondják?

Figyelt kérdés
Tudom, régi film, de egyszerűen elképedve állok az előtt, h mindenki fröcsög róla, és egy rakat helyen azt mondják, h az amcsi kapitány széria legjobbja. De miért? Ennél unalmasabb, kiszámíthatóbb marvel filmet nem láttam még :s és azért nem olyan bonyolult egy marvel film "csavarjaira" rájönni, de ez már pofátlanul gagyi lett sztem...szóval, a kérdés: én vagyok gyíkember, vagy tényleg fullra kiszámítható az a film? akinek meg tetszett, annak miért? mi fogta meg? mert látványfilmnek sem volt olyan csuhajja de jó a többihez képest...sztem

2016. máj. 12. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Senki szerint sem pontosan ugyanolyan jó, mint ahogy mások mondják, mert mindenkinek eltér az ízléye. Ha neked nem tetszik, akkor nem tetszik. Ez egy olyan állapot, amivel mindenkinek együtt kell élnie.
2016. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A válasz egyszerű: Bucky. Bucky miatt tetszik:DD És szerintem ezt sok ember nevében mondom.:)
2016. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 válszoló: Pontosan! 😀 Elég csak ránézni Buckyra😍
2017. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!