Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Első Harry Potter jelenetetek?

Első Harry Potter jelenetetek?

Figyelt kérdés

Tudom tudom sok jó jut ilyenkor az ember eszébe, sok jelenet ha meghallja, hogy Harry Potter, máris visszaemlékszik a legjobb poénokra, legmeghatóbb jelenetekre.

Én mégis arra lennék kiváncsi, hogy mi az első ami eszetekbe jut?

Válaszokat előre is köszi :D



2016. máj. 12. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha a filmeket nézzük, akkor Piton emlékei... Valami eszméletlen jól megcsinálták, a zene, a vágások, egyszerűen minden klappol! Még meg is könnyeztem szerintem :)


Ha a könyveket nézzük, akkor a Bölcsek köve vége jut eszembe, amikor Harry a gyengélkedőn fekszik, és meglátogatja őt Dumbledore. Harry, azt mondja, van néhény dolog, amivek kapcsolatban meg szeretné tudni az igazságot. És erre Dumbledore így felel: "Az igazság csodálatos dolog, de olykor szörnyű is lehet, ezért nagyon óvatosan kell bánni vele." A mai napig ez a kedvenc idézetem a HP-ből :)

2016. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Film: Szellemszállás, Sirius, Remus és Harry beszélgetése.


Könyv: Luna felbukkanása a vonaton.

2016. máj. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Film: nekem az első rész, első jelenetei, mikor még nem tudja, hogy varázsló . . .

Könyv: Talán mikor az ötödik részben, Dumbledore-al beszélget a vége fele. Nem tudom minden könyv borítójára rákerült e a beszélgetés eleje, de az enyémen rajta van és épp ezért sokszor elolvastam azt a részt.

Valamint a könyvből még az a rész, mikor Fred és George otthagyja az iskolát és nagy zűrzavart keltenek.

2016. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Talán az Azkabani fogolyból az a rész, amikor Sirius beszélget Harryvel, hogy hozzáköltözhetne,ha felemntik a vádak alól.
2016. máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha a Harry Potterre gondolok képek hosszú sorozata villan az agyamba:)

Talán ami az először, az az első részben nekem is a gyengélkedős jelenet, na meg persz a nagytermes, a másodikból az Aragogos, a harmadikból Sirius kutyaként, a hidas beszélgetés Remussal, szellemszállás, na meg az expecto patronumos jelenet.A negyedikből a bál, meg a temetős jelenet a végén, az ötödikből pedig a Umbridge,Cho féktékenykedése, Sirius, Dumbledoros beszélgetés a végén.A hatodikból az emléknézeketés, meg Harry híres beszólása Pitonnak:D Az utolsóból Piton emlékei, amikor Hermione ordítozott Ronnal az erdőben, a végső csata, zárójelenet.

Az a baj hogy hiába próbálom, nem tudok egy konkrét képet előhívni a fejemben, ha egyvalami eszembe jut akkor ahhoz több száz másik jelenet is társul, talán ez az átka annak hogy folyton újra és újra nézem és olvasom a Harry Pottert:D

2016. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D

igen nekem is rengeteg kép ugrik be :D és ez a jó benne sok emlékezetes pillanat van :3

2016. máj. 18. 13:29
 7/11 anonim ***** válasza:
És neked melyik jelenet ugrik be, kérdező? :D
2016. máj. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem az a jelenet ugrik be legelőször, amikor az 1. Rész vége felé Harry és Hermione beszélget, vagy, hát, hogy mondjam?

Amikor Hermione mondja Harrynek, hogy milyen nagy varázsló, és Harry meg mondja, hogy ő, (Hermione) sokkal jobb. (Okosabb) Hermione pedig mondja, hogy csak könyvek és okoskodás, de ennél sokkal, fontosabb a barátság.

Utána az, amikor Harry megy az erdőbe az utolsó részben, és elbúcsúzik a többiektől, meg a feltámadás kövés, és amikor Voldemort megöli Harryben a horkluxot.

Meg, amikor a végén futnak, (hárman) a roxfortban, és találkoznak egy trollal, majd a pókok, meg egy csomó mindennel, ami végigkísérte őket odáig.


Meg, persze még egy csomó minden, de már fárad az ujjam, ezért nem írom le.

2016. máj. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nekem elsőre...hát nem is tudom...nagyon megmaradt pl az amikor Harry első évben kap karácsonyra ajándékot és teljesen meglepődik, hogy ő is kap

meg amikor Harry és Ron a pókokat követik és Ron mondja: miért pókokat? miért nem követhetünk pillangókat?

Vagy amikor 7 Harry van...

Sok ugrik be :D mindet szeretem

2016. máj. 30. 20:16
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a jelenet, mikor Marge felpuffadva elszáll.

Méghozzá azért, mert mikor megnéztem 9 évesen először a harmadik részt, akkor nagyon rosszul voltam, és azzal próbáltam enyhíteni a szenvedést, hogy Harry Potter-t néztem. Szóval ez ugrott be elsőként, pedig az összes filmet ezerszer láttam már.


A könyvekből pedig az első jelenet, ami eszembe jut az az, mikor Dobby Harry fölé hajolt, mikor aludt, és Harry totál ki volt akadva, hogy ilyen ne csináljon már. Ezen egy csomószor nevettem mikor olvastam, szóval ez jutott eszembe elsőként.

2016. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!