Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy jó sci-fi film?

Egy jó sci-fi film?

Figyelt kérdés
Szeretnék megnézni valami jó sci-fi filmet, vagy sorozatot, ami az űrben játszódik, és olyan helyekre jutnak el, ahol még senki sem volt, nagyon messzire, és találnak valami ismeretlent... Új fajok, stb... És jó lenne ha lenne benne ilyen fejtegetés, hogy az élet és az univerzum értelme, miért vagyunk itt, van e valami fejlettebb intelligencia, stb... Sok-sok filmet megnéztem már, valami újat keresek, amit még nem láttam. Star Trek Új nemzedéket kezdtem nézni, de valahogy nem fogott meg. Ötletek?

2016. máj. 14. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Csillagok között

Mentőexpedíció

Gravitáció

2016. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezeket láttam, de azért köszi! :)
2016. máj. 14. 14:21
 3/7 TR75 ***** válasza:
2001: Űrodüsszeia. Bár ez régi.
2016. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt is láttam, épp tegnap néztem újra... Amúgy nem feltétel hogy új film legyen, lehet régi is, csak legyen jó a sztorija.
2016. máj. 14. 19:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Vörös bolygó

Hold (ezt nem láttam, de dicsérik)

2016. máj. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csilkagkapu
2020. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csillagközi romboló
2020. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!