Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én vagyok az egyetlen,...

Csak én vagyok az egyetlen, aki minél több részt lát, annál jobban utálja Ciel-t?

Figyelt kérdés
Már nagyon ki vagyok akadva, mert az összes kedvenc szereplőm Ciel miatt hal meg, és mindenki szereti őt. Kérlek, mondjátok, hogy van aki nem, rajtam kívül!

2016. máj. 16. 18:28
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Én úgy látom és láttam régebben is, még mielött teljesen megtudtuk volna a legutóbbi fejezetekből a múltját, hogy teljesen érthető, hogy ilyen a személyisége. Mikor azt mondta Jokernek, hogy "a sírás nem old meg semmit" akkor ha jól emlékszem volt egy kis rövid részlet a múltjából is, legalábbis az animében, de ha a mangában nem is, akkor is arra gondolt ezzel, vagy az járt a fejében, hogy mikor el volt rabolva áldozati báránynak, hiába sírt, nem mentette meg senki (és ezzel remélem eléggé spoiler mentes maradtam még). Egyszerűen csak nagyon nagy traumában volt része, kisgyerekként kapott óriási pofont az élettől és így kiábrándult belőle. Megtanulta hogy a világ kegyetlen, és ő is az lett. De mindemellett vannak jelenetek amik mutatják (pl mikor takaró alatt remeg, öntudatlanul elmosolyodik valamin, rémálmai vannak) hogy belül még gyermek, de a traumái (amik gyereknek, felnőttnek egyaránt brutálisak lennének), elnyomják ezt. Én ezért is szeretem nagyon Cielt, igazából ebben a mangában az a jó, hogy mindenki nagyon logikusam van felépítve és ha valaki átlátja a cselekedeteik okát és meg is érti, annak már csak további ízlés kérdése, hogy mennyire fogja szeretni a karaktert.
2018. júl. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kicsit (nagyon) későn (XD), de itt az én válaszom is. Igazából nem utálom a tökmagot, bár nem a kedvencem xd Pl.: Telhetetlen, tehetetlen ha egyedül van, mindent elvár mindenkitől, stb. De ezeken fellül nekem nagyon bejön xd
2020. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én meg tudnám mondani, hogy miért kedvelem Cielt, de nem hinném, hogy így, 4 év távlatából még igény van rá. :D
2020. márc. 23. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!