Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Film, illetve sorozat ajánló?

Film, illetve sorozat ajánló?

Figyelt kérdés

Több kategória szerint keresnek régi és új filmeket, remélem segítetek.Hasonló filmeket és sorozatokat keresek, mint a felsorolásban

Vígjáték: Családi üzelmek, 21 Jump Street, Kamuzsaruk, Női szervek

Mese: Dínó tesó, Agymanók

Sorozat: Agymenők, True Blood (senki ne írja az Alkonyatot)

Ezen kívül a Harry Potterhez hasonló varázslókról szóló filmet.

Köszönöm!



#sorozat #film #Harry Potter #True Blood #Agymenők #Női szervek #Agymanók #családiüzelmek #21jumpstreet #dinótesó
2016. máj. 23. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Vígjáték: pl Adam Sandler filmek, Exek és szeretők, Elátkozott Ella, Nász-ajánlat

Mese: Jégvarázs, Turbó,

Sorozat: Így jártam anyátokkal, Egyszer volt hol nem volt, GOT (jó az lehet kicsit másabb)

Film-sorozat: az éhezők viadala, A beavatott trilógia

Hirtelen ennyi jut eszembe de ha jön valami még írok

2016. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Film:Kellékfeleség, 50 első randi, Kismenő, Nagyfiúk 1-2, Rossz szomszédság

Mese:Zootropolist

Sorozat:Vámpírnaplók, The Walking Dead, Wayward Pines, Jim szerint a világ, Így jártam anyátokkal

2016. máj. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
The Magicians - sorozat
2016. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. A Harry Potter nem film, hanem KÖNYV!!! (tudom, megfilmesítették, de az olyan pocsék a könyvhöz képest, mint annak a rendje.)

2. Én Kicsi Pónim Varázslatos Barátság. Aki szereti az Agymanókat, az ezt is fogja. Cím alapján egy kislánymesének tűnhet, de nem az. Fordulatos, vicces, és még a hatodik évad közepén is tudnak újat mondani, és olyan meglepetést szerezni, amilyet senki sem várna el soha az életben egy gyerekeknek szánt mesétől. Mert nem is gyerekeknek szánták, ők csak közvetítik a felnőtteknek. Keress rá erre a világszerte hatalmas számban létező társaságra:

Brony

2016. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ahoz képest, hogy a Harry Potter könyvből lett filmesítve egész jók lettek, kevés ilyen jó adaptációval találkozik az ember

DE mindenképp KÖNYVBEN JOBB!!!!

2016. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy a Harry Potte könyv, én csak ehhez hasonlü filmet keresek. És igen a könyv ezerszer jobb, mint a film.
2016. jún. 6. 07:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Vígjátéknak ajánlom a párterápiát :)
2016. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sorozat: alkonyat
2017. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!