Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ilyen tipikus anime?

Ilyen tipikus anime?

Figyelt kérdés

Mostanában rengeteg az olyan anime ami azt parodizálja ki, hogy a főhős bekerül egy fantasy világba, van valami nagyon szuper ereje, és akkor op karakterként végig harcolja magát a világon, végül megment mindenkit, és megmenti a világot.

Egy a bökkenő!

Hol találok ilyen animét, amit kiparodizálnak? Mert paródia sok van, olyan amit meg kiparodizálnak meg nagyon kevés.

Szóval olyan animét keresnék, ahol a főhős bekerül egy ilyen fantasy világba, ő a legerősebb, és megment mindenkit.


2016. máj. 27. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán a One punch man.
2016. máj. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

One punch man az egy paródia, az op karakterekről.

Illetve nem kerül be semmilyen fantasy világba.

Ennek ellenére elég jó anime, de láttam.

2016. máj. 27. 12:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Sword Art Online: fantasy RPG-be kerülő kölyök, tipikusan olyan anime, ahol a főszereplő egy op Gary Stu, olyan vastag plot armorral, mint a kínai nagy fal.
2016. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Már láttam, az ilyen nagyon felhypeolt dolgokat mindet végig néztem. Nekem tetszik a kategória. :)

Most keresgetek a neten, ahogy látom LN, WN, és manga formájában vannak ezek elterjedve nagyon, vagyis az általam keresett kategória.

Érdekes... számos olyan manga van ami simán pénz hozó lenne, mégse csinálják, helyette a paródia.. hmm.. :D

Pedig LN, alapján sokkal több, és jobb van mint a SAO, pedig nekem az is tetszett.

2016. máj. 27. 13:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyesmi, de nem teljesen:

Hataraku Maou-sama!

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!

Ixion Saga: Dimension Transfer

2016. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mind a hármat láttam már. De a kérdésem nem erre irányult. Paródiából sok van, de olyan kellene ami ezt a témát komolyan veszi! :)

Ahol nem teszik az egészet nevetségessé. :)

Persze megy mindenkinek a zöld.

2016. máj. 27. 22:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Talán:

Overlord

No Game No Life

2016. máj. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, mindkettőt láttam. Imádtam is Őket, főleg az Overlordot :D
2016. máj. 28. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!